Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Закордонна нерухомість - інвестуйте в майбутнє

В даний час багато наших співвітчизників, навіть не мають величезних фінансових доходів, цілком можуть дозволити собі придбати нерухомість в одній з європейських країн.

Зовсім недавно така можливість була лише у дуже багатих людей. Але сучасні іпотечні програми, які дуже розвинені в зарубіжних державах, дозволяють громадянам, що відносить себе до стабільного середнього класу, придбати практично будь-яке житло в Європі, будь-то вілла, будинок або квартира. Володіння нерухомістю може допомогти в деяких випадках отримати посвідку на проживання однієї з європейських країн Нерухомість за кордоном можна купити і для постійного або періодичного проживання в ній, і як вельми прибутковий і ліквідний спосіб розміщення своїх капіталів. Придбане житло буде можливим здавати в оренду або найм, одержуючи непогані дивіденди. Погодьтеся, що в наш непростий час, коли в будь-який момент всі заощадження можуть буквально розчинитися від чергового фінансової кризи або оголошеного дефолту, така покупка є досить непоганим способом захистити свої гроші.

Зараз дуже перспективними і найбільш затребуваними ринками, що пропонують нерухомість на території своїх країн, визнаються саме європейські країни, - такі як Франція, Італія, Туреччина, Греція, Кіпр, Чехія, Німеччина. Найбільш популярна серед наших співвітчизників Туреччина, де будинок, вілла або квартира цілком доступні за вартістю. Вілла або будинок в Туреччині на березі теплого моря - це не тільки можливість провести чудові вихідні або відпустку у своїй оселі, але й відмінний спосіб отримувати постійний дохід від здачі його іншим людям.

Специфіка турецького ринку нерухомості така, що чим далі від узбережжя ви купуєте будинок або квартиру, то меншу ціну має це житло. Важливим визнається і те, що нерухомість в Туреччині можна придбати як за готівку, вносячи всю суму відразу, так і в розстрочку, погашаючи вартість придбаних квадратних метрів окремими платежами за певний проміжок часу.

Купуючи нерухомість в Європі, потрібно пам'ятати, що ряд країн після її купівлі дасть вам можливість отримати посвідку на проживання в цій державі. У цьому плані варто звернути свою увагу на Республіку Чехія. Квартира або будинок в Чехії буде коштувати вам значно дешевше, ніж в будь-якій іншій країні. До того ж ви завжди зможете переселитися в це чудове держава з досить стабільною економікою та з безпечними та комфортними умовами життя.

Як кажуть досвідчені бізнесмени - гроші повинні працювати. І зараз немає ніяких перешкод для того, щоб придбати нерухомість за кордоном і змусити свої гроші працювати на благо вашого майбутнього.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!