Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Російські інвестори міняють житло в Петербурзі на нерухомість за кордоном

Попит російських інвесторів на нерухомість для бізнесу в 2009 році виріс. Проте росіяни не поспішають укладати угоди щодо купівлі бізнес нерухомості з високим потенціалом прибутковості за кордоном, а тільки наглядають собі цікаві варіанти, ретельно вибираючи надійний запасний аеродром, на випадок непередбачених подій у російській економіці. До такого висновку дійшли представники компаній Nordic Development Oy, аlma Tour Realty, Kouroushi Bros Ltd в ході обговорення на круглому столі «Зростання попиту росіян на дохідну нерухомість за кордоном в 2009р.: Статистика та практика», організованого журналом «Ваш будинок за кордоном» 14 вересня 2009 року.

Сьогодні росіяни готові купувати в першу чергу дохідну нерухомість у Фінляндії, Болгарії та на Кіпрі. Практики ринку наводять приклади останніх угод, коли клієнт продає дві квартири в Петербурзі, щоб на виручені кошти купити власність за кордоном.
Однак такі угоди, на думку фахівців, не носять масового характеру з двох причин:
• інвестори поки не готові йти на серйозне зниження вартості своїх петербурзьких квартир, будь-яку ціну прискорюючи їх продаж;
• виникають складнощі з продажем об'єктів незавершеного будівництва, в які вкладали кошти раніше.

Доходи від закордонної нерухомості: казка для покупця або реальна вигода?

Продавці іноземної нерухомості зазвичай загострюють увагу на її чудових споживчих якостях. Море, сонечко, чудові види з вікна - все це, суперечки ні, чудово. Але об'єкт, куплений «просто так», ляже важким тягарем на ваш бюджет: навіть якщо вдалося обійтися без іпотечного кредиту, все одно нікуди не дінешся від експлуатаційних витрат, комунальних платежів, податків. А адже хочеться, щоб фінансовий потік тек в інший бік - не з нашої кишені, а в нього.

Як організувати це? Це питання вивчав кореспондент журналу Metrinfo.Ru


Спосіб № 1 - спекуляція
На питання «як заробляти на нерухомості?» У її продавців є готова відповідь. Вам обов'язково покажуть графік, на якому зубчаста крива йде у піднебесся. «Ось, - гордо скажуть вам, - подивіться: продавана нами нерухомість за останній рік подорожчала на 30%. Це і є ваш дохід! Чого вам більше?! ».

Всесезонні курорти - де, навіщо, скільки?

При виборі нерухомості за кордоном, велике значення має безліч чинників. Як правило, квартира або будинок за кордоном стають не першим, і часто навіть не основним місцем перебування власників. Рідко коли покупець вибирає об'єкт тільки з одного якоюсь метою, не намагаючись заглянути в майбутнє і оцінити потенційні ризики і вигоду від такого придбання. Тому дуже важливу роль грає гнучкість функціонального призначення майбутнього об'єкту, його ліквідність, і можлива прибутковість від здачі в оренду. І тут яскраво проявляється такий чинник, як сезонна привабливість того чи іншого регіону.

Не секрет, що частина країн живе активним життям тільки в рамках певного сезону - чи то зимовий або літній. Перебувати там у міжсезоння буває не надто комфортно у зв'язку з тим, що багато об'єктів інфраструктури тимчасово припиняють свою роботу. Однак, є й такі регіони, куди можна сміливо відправлятися і прекрасно проводити час поза залежності від дати.

У зв'язку з цим, експерти компанії «МІЕЛЬ - Distant Property Management» пропонують аналіз привабливості трьох найбільших всесезонних світових курортів - Карлових Вар в Чехії, Баден-Бадена у Німеччині, і Мертвого моря в Ізраїлі.

Нерухомість в Дубаї або "курортні романи" девелоперів

Будівництво елітних мега-проектів в ОАЕ може обернутися банкрутством.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що один з найбільших світових девелоперів - Dubai World - знаходиться на межі дефолту. По-суті, Dubai World представляє собою держкорпорацію емірату Дубаї. Її основними проектами є будівництво елітних мега-комплексів «Пальмове острови» і «Архіпелаг Світ» (The World) в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ). Здавалося б, сценарій дефолту для забудовника одних із самих помпезних елітних проектів у світі в одній з найбільш забезпечених нафтових країн, ще недавно був просто неймовірний. Однак, як показала практика, багато елітні проекти страждають від кризи в першу чергу. І, на думку фахівців аналітичного центру «Індикатори ринку нерухомості», причини цього лежать на поверхні. Крім того, є основна вважати, що дубайський сценарій може мати місце і на російському грунті, зокрема, на ринку нерухомості Сочі. І, як і в Дубаї, від колапсу цей регіон можуть врятувати державні інвестиції.
25 листопада 2009 холдинг Dubai World оголосив про піврічну припинення платежів за боргами, що становлять порядку $ 22 млрд або майже 30% від загального боргу емірату Дубаї. У відповідь рейтингові компанії S & P і Moody's оголосили про серйозне зниження кредитних рейтингів емірату Дубаї і пов'язаних з ним структур. Причиною тимчасового призупинення платежів по боргах став колапс в будівельному бізнесі Дубаї.

Закордонна нерухомість: цінове дно в країнах і цифрах

Найбільше вплив світової фінансової кризи торкнулося фінансові структури і девелоперів. Лихоманило ринки нерухомості практично у всіх країнах світу. Не сталося цього тільки там, де обвалюватися, власне, було нічому - і ще в Швейцарії, де останні п'ять століть поспіль панує суцільна благодать, та в дуже маленьких, але дуже багатих країнах, таких як Монако, Бахрейн, Ліхтенштейн, Бруней і інших князівствах і султанату. Всім іншим довелося несолодко ...
Як тільки криза досягла свого апогею, ціни на нерухомість почали падати, причому так активно, що багато потенційних покупців вже стали плекати надію на придбання вілли на узбережжі за ціною будиночка в селі.

«Можна констатувати, що саме криза змусила людей замислитися про те, куди вкласти накопичені заощадження, - розповідає Генеральний директор« МІЕЛЬ Distant Property Management »Наталія Завалішина. - «Так як історично нерухомість є надійним і перевіреним активом, багато хто звернув свою увагу на закордонну нерухомість, навіть ті, хто раніше інвестував тільки в московське житло».
Саме тому покупці, націлені за покупку закордонної нерухомості, шукають «дно» - адже де зараз дешевше, там і вкладати вигідніше. Все одно з часом ціни виростуть. Як показує статистика, серед країн, які відчули на собі вплив кризи, є ті, кому більш-менш вдалося утримати ринок житла «в узді» і країни, в яких ціни спрямувалися вниз із завидною швидкістю.

Нью-Йорк, Нью-Йорк

Нью-Йорк по праву вважається столицею світу. Фінансовий центр на Уолл-стріт, музеї Гуггенхайма і "Метрополітен", бутіки світових дизайнерів на П'ятій авеню, Бродвей і неповторні архітектурні шедеври - багатоликість цього міста вражає.

Розташований на березі Атлантичного океану в південно-східній частині штату Нью-Йорк, місто розділене на 5 адміністративних округів: Бронкс, Бруклін, Квінс, Манхеттен і Стейтен-Айленд.

Сіті, як часто називають Манхеттен його жителі, є історичним центром міста. Тут знаходяться знамениті хмарочоси Емпайр-Стейт-білдінг, Крайслер-білдінг, «Праска» та ін, театральний район на Бродвеї, «Музейна миля» на П'ятій авеню, Чайна-таун і найбільший в світі Центральний парк.

Все це, а також мальовниче місце розташування цього району і комфортні погодні умови роблять нерухомість в Нью-Йорку дуже привабливою для інвесторів.

Закордонне житло: дохідні інвестиції з відкритими кордонами

Розглядаючи покупку нерухомості за межами країни, невірно ставитися до цього, як до непомірним витрат "з сумнівними перспективами". Більш детальне вивчення зарубежногоо ринку показує, що придбаний об'єкт дозволить витягти з нього дохід і відкрити кордони.

Купівля закордонної нерухомості росіянами вже перестала бути просто модним віянням для обмеженого числа заможних персон. Але ті співгромадяни, хто в числі «першопрохідців» вже придбали житло чи комерційні об'єкти закордоном, переконалися, що зробили вигідне вкладення власних коштів.

Багато хто до сих пір вважають, що угоди з нерухомістю за кордоном - це непомірні витрати, постійні проблеми з місцевим законодавством для нерезидентів, обтяжливі податки, відсутність постійного доступу до власного житла через проблеми з візами та знаходження відповідальної за угоду сторони на території іноземної держави . У результаті формуються міфи і помилкові стереотипи про неможливість повноправного використання власності і ризик втратити великі гроші. У реаліях жодне серйозне агентство, тим більше що працює в Росії і несе перед своїми клієнтами відповідальність за свої угоди, не стане пропонувати проблемні країни і нерухомість, і працювати з недобросовісними закордонними партнерами, а навпаки постарається мінімізувати можливі ризики при покупці.

Виставки закордонної нерухомості позначили пріоритети

П'ятьма виставками закордонної нерухомості, традиційно пройшли в ТЦ "Тішінка", компанія aiGroup закрила весняний виставковий сезон 2010. З успіхом пройшли стали вже дуже популярними і успішними виставки «Болгарська Дім», Moscow International Investment Show, Moscow International Property Show та St. Petersburg International Property Show, а також нова виставка Moscow Golf & Luxury Property Show. Підводячи перші підсумки, можна сказати, що ринкові тренди року позначені. У всякому разі, для прогнозів із приводу розвитку ситуації в сегменті закордонної нерухомості достатньо даних.

«Наші виставки - це не магазин з продажу об'єктів нерухомості, - зауважив організатор виставки - президент компанії aiGroup Кім Ваддуп. - Це місце зустрічі покупця і продавця, майданчик для обміну інформацією та дискусій. Ось чому підсумки наших виставок - не просто певне число угод, а ще й висновки про те, яким шляхом піде ринок найближчим часом ». Слід погодитися з керівником компанії. Аналіз пропозицій, з якими виходять учасники, оцінка активності відвідувачів, коментарі спеціалістів - все це створює досить об'єктивну картину ринкової ситуації.

Бенілюкс: три монархії в серці Європи

Всупереч усталеній думці більшості інвесторів про те, що купувати нерухомість потрібно тільки на швидко зростаючих ринках - в Іспанії, Болгарії та Чорногорії, - заможні громадяни виявляють інвестиційний інтерес до стабільного Бенілюксу. І не дивно, адже Нідерланди - одна з найбільш відкритих і лояльних країн по відношенню до переселенців, у Бельгії - практично найнижчі в Західній Європі податки, а нерухомість Люксембургу стабільно демонструє високі показники прибутковості від здачі об'єктів в оренду.

Союз Бельгії, Нідерландів і Люксембургу, або Бенілюкс, замислюєшся спочатку як митний, давно поширилася на всі сфери взаємовідносин цих країн. Незважаючи на появу Європейського союзу з вільними межами та єдиною валютою, зв'язку Бенілюксу стають тільки сильніше, роблячи його острівцем стабільності Європи і гарантуючи інвесторам збереження вкладених коштів.

Мало хто відразу скажуть, чому ж примітні ці три конституційні монархії, проте мало хто не чув про нідерландською курортному місті Гаазі, відомому по штаб-квартирі Міжнародного суду, про столицю Бельгії й усього Євросоюзу Брюсселі і маленькому люксембурзькому містечку, що дав назву глобального європейського договору, - Шенгені.

Курортна іпотека: взяти кредит і залишитися в плюсі

Leaseback, або гарантовану ренту, придумали у Франції. Але ось уже кілька років ця приваблива для інвесторів схема здійснює переможний хід по середземноморським курортам. Чому б її не застосувати в Росії, на Чорноморському побережжі? Здавалося б, такий розвиток подій було б логічно. Але, на жаль, як з'ясувалося, у нас немає умов, за яких гарантована рента могла б працювати.


Як заробити на туристах
З тих пір, як французи придумали цю ефективну в усіх відношеннях схему, країна підняла свій туристичний ринок на новий рівень. У Франції була розроблена і прийнята ціла програма, відповідно до якої девелоперські компанії отримують безкоштовно хороші ділянки під будівництво курортних комплексів. Це дозволяє їм виставляти невисокі ціни на апартаменти і вілли. Будівництво неодмінно страхується державою, а відома і велика керуюча компанія зобов'язується взяти на себе повне післяпродажне обслуговування: здачу житла в оренду, сервіс (прибирання, ремонт тощо), причому гарантує певний відсоток від оренди. Власник нерухомості отримує стабільний дохід незалежно від того, чи вдалося компанії здати його власність.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!