Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Реєстрація права власності на нерухомість

Будь-яка угода, пов'язана з переходом права власності на нерухомість, підтверджується його реєстрацією у відповідному державному відомстві. Правильне проведення цієї процедури гарантує, що надалі новий власник житлової або комерційної нерухомості не зіткнеться з серйозними проблемами, пов'язаними з придбаним об'єктом.

Часто особи, які бажають оформити операцію з нерухомістю, вважають за краще відразу звернутися до юридичної фірми. Це зумовлено тривалістю і складністю процесу її реєстрації. Дуже часто труднощі виникають при оформленні угод купівлі - продажу комерційної нерухомості. Саме тут особливо необхідна вчасна допомога грамотних юристів, докладні консультації й ретельна підготовка документів.

Варто знати, що в ряді випадків процедура може бути припинена. Якщо це відбувається, зацікавлена сторона, звичайно ж, повідомляється, але часу для усунення причини припинення у неї мало - не більше місяця. Після закінчення 30 днів у реєстрації буде відмовлено.

Суд теж може призупинити реєстрацію. У цьому випадку термін взагалі нічим не обмежений. Якщо, наприклад, на дану нерухомість накладено арешт, то зареєструвати право власності можна буде тільки після його зняття.

Коли клієнт звертається по допомогу при реєстрації договору права нерухомості (права власності) до юридичної фірми, в роботу з його питання включають декілька важливих етапів. Перш за все, він отримує докладне роз'яснення по всіх деталей, пов'язаних з процедурою реєстрації. Далі фірма проводить правову експертизу документів.

Основний і найвідповідальніший крок - формування самого набору довідок, виписок і інших документів. Саме цей пакет згодом буде подаватися для держреєстрації угоди з нерухомістю. Завдання можна вважати виконаною лише тоді, коли клієнт отримує на руки повністю оформлене дійсне свідоцтво про реєстрацію його права власності.

Сенс реєстрації договору права власності полягає в тому, що держава визнає і підтверджує виникнення, перехід або припинення прав на нерухомість. Якщо цей юридичний акт не буде здійснений, ви не зможете довести, що даний об'єкт дійсно є вашим.

Розуміючи це, фахівці будь-якої юридичної фірми до оформлення угод та реєстрації права власності повинні ставитися з максимальною відповідальністю. Звернувшись до фахівців, ви позбавите себе від всіх можливих проблем з документами на нерухомість.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!