Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Поточний стан і перспективи розвитку ринку житлової нерухомості Європи

Як з'ясувалося, ринки оренди житлової нерухомості в таких країнах як Швеція, Данія, Франція і Німеччина становлять підвищену привабливість для інвесторів.

На інвестиційну привабливість ринків житлової нерухомості впливає ціла сукупність факторів: умови кредитування, зміни в чисельності населення і розмір домогосподарств, тенденції урбанізації, показники завершеності будівельних проектів і т.д. На основі зазначених факторів, перспективність ринків оренди житлової нерухомості в Литві, Угорщині, Польщі, Естонії та Австрії виявився нижчим середнього рівня - повідомляється в доповіді.

У середньо-і довгостроковій перспективі попит на житлову нерухомість визначається, в першу чергу, демографічними змінами.

З точки зору демографічного розвитку в період з 2005 по 2050 роки можна буде спостерігати значні зміни в окремих країнах і регіонах Європи. Вони варіюються від скорочення чисельності населення приблизно на 23% у Латвії до збільшення майже на 50% в Ірландії.

Проте, загальним для всіх країн Європи протягом даного періоду буде тенденція старіння населення. Так, наприклад, у Швеції прогнозується збільшення середнього віку населення на 3,1 року, а в Польщі - на 14,2 року. Причинами цього є те, що на тлі збільшення тривалості життя, рівень народжуваності в зазначених країнах наближається до історичних мінімумів. У країнах, де спостерігається скорочення чисельності населення, відзначається тенденція збільшення розмірів житлової площі на душу населення.

Ця тенденція має позитивно вплинути на попит на житло в найближчі роки чи, принаймні, пом'якшити наслідки скорочення чисельності населення, особливо в країнах Центральної та Східної Європи. Важливу роль для європейських ринків нерухомості відіграє також процес урбанізації.

Міське населення продовжує зростати в багатьох країнах в результаті внутрішньої міграції, незважаючи на той факт, що загальна чисельність населення знижується. З цієї причини скорочення чисельності міського населення серед усіх європейських держав очікується тільки в країнах Балтії, Польщі та Чеській Республіці.

У цілому, темпи урбанізації будуть продовжувати збільшуватися у всіх країнах Європи до 2050 року. Відповідно, потрібно збільшення обсягів міської забудови, причому що передбачає більш економічне використання земельних ділянок - ймовірно, вирішенням проблеми буде будівництво багатоквартирних висотних будівель.

Європейські ринки житлової нерухомості традиційно характеризуються високою вартістю нерухомості (наприклад, Іспанія, Ірландія, Великобританія), при цьому найбільше збільшення цін на нерухомість в Європі відбувалося з 2003 по 2007 р.р.

У деяких європейських країнах в результаті різкого підвищення цін на нерухомість збільшилися обсяги спекулятивної будівельної діяльності.

Кількість добудованих житлових будинків досягло свого піку в 2007 р. - більше 2,6 млн. одиниць по всій Європі. Приблизно третина з них припадає на Іспанію, 8% - на Німеччину (приблизно 210000 завершених будівель).

У зв'язку зі світовою економічною кризою ціни на ринку житлової нерухомості Іспанії зазнали істотних змін, у той час як ринки нерухомості з найвищими ставками орендної плати (Німеччина, Швейцарія) зберегли відносну стійкість. Проте, на думку аналітиків, високі ціни на нерухомість можуть сповільнити економічний розвиток - в результаті спекулятивних цін виникають «мильні бульбашки» на ринку нерухомості, це негативно позначається на ринку зайнятості, тому що обмежує мобільність працівників. Наприклад, досвід Великобританії вже показав, наскільки активність ринку оренди житлової нерухомості важлива для економіки країни в цілому.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!