Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Сафарі у Південноафриканський республіці - що це є

Сафарі у Південноафриканський республіці - що це єОдним із самих екстремальних видів відпочинку на сьогоднішній день є сафарі. Під час цього приголомшливого заняття туристи можуть не тільки пополювати на дуже рідкісні види тварин на континенті, в якому вони відпочивають, але й просто виплеснути мас адреналіну.

Сафарі дуже популярно серед наших співвітчизників тільки тому, що воно є небезпечним видом відпочинку. Багато наші туристи відвідують Африку, де найкраще розвинена сфера сафарі, тільки для того, щоб відточити свою майстерність мисливця. Крім того, багатьом чоловікам набридло полювати на кабанів і зайців. Їм хочеться вполювати справжнього екзотичного звіра.

Розкішна вілла в Південній Африці

Розкішна вілла з 6 спальнями в Південній Африці, з панорамним видом на море.Ціна: 233 000 $

Трикімнатні квартири (105 кв.м) в 800 м від пляжу

Трикімнатні квартири (105 кв.м) в 800 м від пляжу, в комплексі з басейнами, сауною, фітнес-центр, тенісний корт та спортивним майданчиком.


У кожній квартирі 2 спальні, 2 ванні кімнати, вітальня з вбудованою кухнею.


До пляжу 800 метрів, до центру міста 1200 м, зовсім поряд знаходяться великі торгові центри.Ціна: від 88 000 ?

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!