Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей тут оценка недвижимости квартиры Киев оценка недвижимости квартиры . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. กล่าวง่ายๆ คือกิจกรรมเสี่ยงโชคอย่าง เกมสล็อตออนไลน์นี้สามารถพบเห็นได้อย่างทั่วไปใน Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Найдорожчі будинки світу за версією Forbes

Журнал Forbes 15 жовтня представив список найдорожчих будинків у світі: їхні ціни також унікальні, як і самі будівлі. Список складається третій рік підряд, у відборі беруть участь об'єкти нерухомості із усіх континентів, окрім Антарктиди. Експерти Forbes вивчили списки нерухомості, виставленої на продаж, і опитали ріелторів. Для дослідження були відібрані тільки будинки та апартаменти, але не включалися багатоквартирні будинки та земельні ділянки.

Об'єкти комерційної нерухомості, такі як ранчо й виноградники, брали участь у дослідженні, тільки якщо житлові будинки, розташовані на них, відповідали визначенню резиденції. Експерти Forbes визнають, що до списку могли не потрапити деякі привабливі дорогі об'єкти, тому що часто їхні власники воліють приховувати інформацію про власний стан і сам факт угоди купівлі-продажу.

Наприклад, за даними списку Forbes, найдорожчий виставлений на продаж будинок у Франції - це Cap Ferrat Cote d'Azur, вартістю 65 млн дол, з вікон якого відкриваються види на Бьюлі і Монако. Але, за словами ріелторів, на продаж виставлено набагато більше розкішних будинків.

"У наших списках є замки, вартістю більше 50 млн євро (65 млн дол)", - заявив Тьєррі Журніак (Thierry Journiac) з компанії Terra Cognita, однак додав, що власники найбільш дорогих будинків у країні вкрай рідко роблять угоди відкрито. "В цілому, найдорожчими у Франції є частки будинку в Парижі, їхні ціни можуть перевищувати 100 млн євро (130 млн дол)", - ділиться інформацією Журніак.

Портрети потенційних покупців таких об'єктів багато в чому схожі, незалежно від того, за яку суму і в якому регіоні світу вони купують житло. Це заможні люди, що підшукують собі другий, третій або четвертий будинок.

Якщо це дійсно гідний об'єкт, їх не зупиняє той факт, що до нього доведеться добиратися кілька годин на літаку. Такі фактори як можливість одержання іпотечного кредиту, стан місцевого ринку нерухомості, рівень зайнятості в регіоні взагалі не беруться до уваги.

"Об'єкт може бути проданий за тиждень, а може чекати свого покупця й набагато довше, - говорить Журніак. - Це пояснюється тим, що власники в дійсності не мають потреби в коштах і тому не розташовані до поступок у ціні".

Наприклад, Дональд Трамп придбав свій будинок у Палм-Біч 3 роки тому за трохи більше 40 млн дол Зараз же він виставив його на продаж за 125 млн дол і вважає ціну виправданою. Раніше нерухомість по усім світі скуповували американці, араби і європейці, однак ріст станів у Китаї, Індії й Росії привів до того, що й представники цих країн стали активними покупцями в сегменті найдорожчої нерухомості.

Поки ще ніхто не перевершив рекорд індійського сталеливарного магната Лакшмі Міттала (Lakshmi Mittal), який витратив на придбання будинку більше 100 млн дол: у 2005 році він придбав таунхаус у Кенсінгтоні (район Лондона) за 127 млн дол

Однак зараз на продаж виставлена достатня кількість об'єктів за ціною, що перевищує 100 млн дол

Наприклад, резиденція в штаті Монтана, будівництво якої ще не закінчене, але повинне завершитися в 2008 році. Глава компанії-забудовника мільярдер Тім Блікссет (Tim Blixseth) на поточний момент призначив за неї ціну в 155 млн дол Він сказав, що резиденцією цікавилися кілька представників списку Forbes 400. Площа будинку з каменю й дерева складає 4770 квадратних метрів, він будується в Йеллоустонском клубі, створеному спеціально для мільярдерів.

Але поки будівництво не завершене, найдорожчим будинком у світі є вілла в Беверлі Хіллз, яка колись належала медіамагнату Вільяму Рендолфу Хьорсту. Її площа дорівнює 6750 квадратних метрів, а вартість становить 165 млн дол Вілла відома тим, що на ній проводилися зйомки фільму "Хрещений батько".

Для тих же, хто віддає перевагу речі з багатовіковою історією, на продаж виставлений непоганий замок у Румунії. Він був побудований в 1212 році і у свій час належав графові Владу Третьому, прототипу героя легенд про графа Дракулу. На поточний момент його вартість становить 140 млн дол Мова виразно йде про найдорожче сегменті ринку, - коментує рейтинг Джошуа Саслов, що представляє компанію Joshua & Co., Яка є підрозділом Christie's Great Estates. - Стану покупців і продавців цієї нерухомості такі, що вони можуть дозволити собі все, що завгодно ".

Якщо ж Ви поки що не відчуваєте, що можете дозволити собі все, що завгодно, існує "скромний" варіант у ПАР, вартістю "всього" 18 млн дол Тільки варто поквапитися, тому що, за оцінками міжнародної компанії Knight Frank, місцевий ринок нерухомості є одним з найбільш швидко зростаючих у світі, і доступність житла на ньому незабаром може знизитися. До речі, є варіанти поблизу - неподалік від Москви продається володіння Євразія. Площа головного будинку складає 1053 квадратних метри, будиночка для гостей - 360 квадратних метрів, а рекреаційного центру, який включає басейн, турецьку та російську лазні, спортивний зал, сауну та ін, - 8190 квадратних метрів. Все це коштує 100 млн дол.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!