Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Мексика: нерухомість без проблем

Ринок нерухомості Мексики, чия економіка є другою за величиною в Латинської Америки, нерозривно пов'язаний з ринком нерухомості Сполучених Штатів. Мексика взагалі багато років була другим домом для літніх американців, які переходили туди, вийшовши на пенсію.

Тим більше що ціни на житло в цій теплій країні з розкішними пляжами набагато нижче, ніж в Каліфорнії або Флориді. За підрахунками експертів, близько 2 млн американців приїздять до країни не рідше одного разу на рік.

Проте з 2000 року туди потягнулися і мешканці інших країн, у тому числі і європейських. Тим більше що в Мексиці почали один за одним з'являтися житлові комплекси, розраховані на самі різні рівні достатку: як невеликі комплекси з апартаментами по $ 100 тис. за квартиру, так і високоякісні особняки на береговій лінії з багатомільйонними цінниками.

Що стосується зміни цін на нерухомість через кризу, то офіційна статистика по Мексиці публікується вкрай рідко. Global Property Guide відзначає, що в країні не спостерігалося ні цінового буму до кризи, ні різкого падіння цін під час фінансової нестабільності на світових ринках. Видання також називає мексиканський ринок нерухомості досить стабільним, що в принципі непогано для потенційних покупців, які збираються купувати там житло для себе: ніяких сюрпризів не передбачається і можна спокійно відкладати гроші на покупку. Але для інвесторів цей ринок не становить особливого інтересу.

Досить стабільна і будівельна галузь в Мексиці. У країні щорічно зводиться по 500 тисяч нових будинків. За підсумками 2009 року очікується стільки ж. До речі, наприкінці 90-х років темпи будівництва в Мексиці були набагато нижче. Також щорічно будувалося по 150 тисяч нових житлових об'єктів. Щоправда, більшість споруджуваних будинків у країні розраховані на місцевих жителів з низьким рівнем зарплат. Висококласні об'єкти становлять лише 5% від загальної кількості споруджуваних будинків.

З початку XXI століття в Мексиці став набагато активніше розвиватися і місцевий іпотечний ринок, а також покращилися умови надання кредитів на житло. Так, були збільшені максимальні строки кредитів з 10-15 років до 30 років. Також були збільшені самі розміри видаваних позик - з 65% від вартості нерухомості до 80-90%. Правда, не дивлячись на досить м'які умови видачі іпотечних кредитів (поки що надто мала частка населення Мексики звертаються за ними), ставки по іпотеці в місцевих банках досить високі - в середньому вони становлять 14,5% річних.


Улюбленими місцями, де іноземці купують нерухомість, є місто Акапулько, розташований в 400 км від столиці країни Мехіко, і, звичайно, знаменитий Канкун. Правда, про Акапулько в світі дізналися набагато раніше, ніж про Канкун. Своєю популярністю перше зобов'язаний подружжю Кеннеді, які провели там свій медовий місяць. Крім цього, у 60-70 роки були організовані прямі перельоти в Акапулько з багатьох світових столиць.

Ціни в обох містах, на думку експертів, протягом останніх 10 років залишаються стабільними. Правда, в останній рік у продавців можна було домогтися знижки відсотків у 10 від виставленої ціни. В Акапулько розкид цін дуже великий. За $ 100 тис. можна придбати кондомініум, що складається з двох спалень, в не новому житловому комплексі. За $ 300 тис. можна розраховувати на квартиру з аналогічним метражем, але в новому комплексі. Окремо розташований будинок з 3-4 спальними кімнатами обійдеться в середньому в $ 750 тис. Крім цього, в Акапулько є розкішні будинки за ціною $ 12-15 млн.


Але, незважаючи на різноманітність пропозицій на мексиканському ринку нерухомості, існує один важливий аспект, про який треба знати, плануючи придбання житла в цій країні. Цей аспект полягає в тому, що іноземцям дозволено купувати нерухомість далеко не у всіх районах Мексики. На місцевому законодавчому рівні іноземним громадянам заборонено купувати житло в так званій «закритій зоні».

Забороненими для іноземних покупців є території, що знаходяться на відстані менш ніж 10 кілометрів від мексиканського кордону і території, розташовані в зоні 50 км від берегової лінії, а також всі острівні території. Але мало хто з іноземців цікаві житлові об'єкти в Мексиці всередині країни, та ще й далеко від пляжу. Тому в місцеве законодавство була внесена одна важлива поправка. Громадяни інших держав можуть купувати нерухомість в «закритої зони» за системою Fideicomiso, яка дослівно на українську мову перекладається як «довірчий фонд». Ця система передбачає, що в покупці житла беруть участь три сторони. Продавець, фіктивний покупець і власне реальний покупець. На фіктивного покупця буде зареєстрована нерухомість в Мексиці, проте повноправним власником буде реальний покупець. Просто свідоцтво про власність буде зберігатися не в нього, а в банку. Зазвичай цими фіктивними покупцями виступають не місцеві жителі, а саме довірчі фонди.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!