Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Майорка-Перлина Середземномор'я

Майорка походить від латинського "Інсула Майор" (Великий Острів), і також відомий як острів спокою (Isla de la Calma). Вона має загальну площу 3620 квадратних кілометрів і 623 кілометрів узбережжя. Найвищий пік острови - Пуідж Майор (1445 метрів). Кардинальні точки острова Кабо (мис) Форментор, в Поьенсе, на півночі; Кабо сес Салінес, в Сантаній, на півдні країни; На Фаьона, в Капдепере, на сході і Са Пунта Нефрит, Андрач, на заході.

На острові є три чудові затоки: затока Поьенса, прикритий мисом Форментор і мисом Пінар; затока Алькудія, який межує мисом Менорка і мисом Фаруч і затока столиці острова-Пальми де Майорка, між мисом Блан і мисом Фігера.


Населення

Майорка є найбільшим з Балеарських островів і концентрує велику частину населення, майже 741000 чоловік. Іноземне населення становить 16 відсотків. Більшість з них жителі Німеччини і Великобританії, потім йдуть іммігранти з країн Магрибу, Латинської Америки, Східної Європи та Африки. Пальма де Майорка є столицею Майорка і Балеарських островів. Це майже половина населення острова, а потім йде Кальві (47934 мешканців), Манакор (37963), Інка (28306), Люкмайор (33222), Марач (31120), Феланіч (17443), Поьенса (16570) і Алькудія (17435).


Історія та культура

Найбільш ранні доісторичні свідоцтва присутності людини сягає бронзового віку. "Тalaiots" (поховання пам'ятники), що належать цьому періоду можна відвідати в поселеннях Капкорп Велл (Люкмайор) і Сес Паісес (Арта). Після фінікійців і греків, у 123 році до нашої ери острів став під римське правління. Римляни заснували міста Pollentia (сучасна Алькудія) і Пальма. Майорка була оккупірованна вандалами в 468 році, візантійцями в 533 році і арабами в 902 році. Арабські лазні і арка з Almudaina палац у Пальма залишилися як сліди цього періоду.

У результаті піратських нальотів арабами на каталонські судна, які проводилися з Балеарських островів, в 1229 році, король Jaume I Арагонська вирішив підкорити Майорку. Його наступник король Jaume II почав будівництво собору і замку Белвер. У 18-му столітті, коли була заснована об'єднаної Іспанія, Майорка залишилася його частиною. Каталонська (його Балеарський діалект) і іспанська мови є офіційними мовами Майорки. Consell Insular de Mallorca (Консиліум острова Майорки) є регіональним урядом і відповідає за здійснення політики, що впливає на острів в цілому.


Клімат

Майорка має в середньому 2983 годин сонця в рік. Острів користується круглий рік відмінною погодою, з м'якою середньою температурою в діапазоні від 5-12 º C взимку до 23-29 ° С в літній час. Майорка має типово середземноморським кліматом із сезонними іррегулярні опадами.


Міста і селища

На острові є 53 муніципалітетів. Більшість з них належать до "Mancomunitat" (Співтовариства) створені з метою координації зусиль і спільної роботи в таких галузях, як освіта для дорослих, культури, збирання твердих відходів і надання допомоги людям похилого віку.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!