Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Купівля вторинної нерухомості

Існує безліч причин, за якими Ви можете віддати перевагу купівлі вже готового житла придбання нового будинку або купівлі будинку на етапі будівництва. Незалежно від того, чи Ви мрієте про купівлю чарівної вілли на березі моря, затишного сільського будинку або квартири в центрі міста, Ви можете включити до числа потенційних варіантів вже готові об'єкти, що дасть Вам більш широкі можливості вибору і, можливо, дозволить знайти нерухомість , найкращим чином відповідає Вашим вимогам. Часто визначальним фактором при виборі об'єкта є його місце розташування; в цьому випадку купівля готової нерухомості може виявитися єдиним варіантом.

Наші фахівці, що відповідають за підбір об'єктів для їх включення в каталог нерухомості компанії, в першу чергу прагнути переконатися в тому, що кожен об'єкт вторинного ринку, який буде пропонуватися компанією, високої якості і розташований в зручному районі. Після того, як об'єкт затверджений для включення його до каталогу, він стає доступним для перегляду через нашу базу даних в Інтернеті, в якій є всі необхідні кошти для повноцінного пошуку нерухомості по різних критеріях.

Все це дозволяє максимально спростити вибір житла на вторинному ринку при пошуку закордонної нерухомості, яка могла б стати ідеальним вкладенням Ваших коштів. Відділ продажів на вторинному ринку має необхідний досвід, має всі необхідні зв'язки і має у своєму розпорядженні пакетом, що складається з багатьох тисяч ексклюзивних об'єктів нерухомості у всьому світі, а також найефективнішим засобом маркетингу.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!