Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Купівля на етапі будівництва

Купівля нерухомості на етапі будівництва означає її придбання до завершення будівництва об'єкту. Купівля на етапі будівництва дає безліч можливостей, які в багатьох випадках дозволяють покупцеві самому визначити особливості готового житла.

Покупець має можливість ознайомитися з докладними планами ділянки і самостійно вибрати характеристики готового об'єкту. Зазвичай на етапі будівництва вже є готовий демонстраційний будинок, по якому покупець може ознайомитися з майбутнім будинком і отримати необхідне уявлення про об'єкт, нерухомості. Крім будівництва та продажу нових об'єктів, наша компанія має багатий досвід продажу всіх інших видів нових об'єктів, побудованих іншими компаніями. Деякі з цих об'єктів будуються спеціально для нас, а деякі ми ретельно вибираємо з типових проектів.


Ціни на нерухомість на етапі будівництва звичайно нижче в порівнянні з цінами на готове житло. Це означає, що покупці житла, що будується отримують прибуток від спочатку зроблених вкладень і можуть реалізувати цей прибуток, продавши свою нову нерухомість відразу після її здачі. Весь процес з моменту покупки і до завершення будівництва об'єкту зазвичай займає від одного року до 18 місяців. Весь цей час можна використовувати для планування обстановки вашого нового будинку, організації здачі його в оренду або переїзду на проживання за кордон.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!