Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей Не устраивает кадастровая стоимость недвижимости? . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Іпотечний кредит на нерухомість за кордоном

Відзначається, що українці останнім часом все частіше звертаються до ринку закордонної нерухомості. Це, в першу чергу, можна пояснити зростанням доходів українців. Не останнім фактором, однак, є і складна ситуація на ринку нерухомості України, пов'язана із тривалою кризою. Особливою популярністю на ринку закордонної нерухомості користуються квадратні метри в Іспанії, Італії та Франції.

Велика кількість покупців розглядають варіант придбання нерухомості за кордоном за рахунок кредитних коштів. Іпотека - це дуже зручний фінансовий інструмент, який дозволяє, сплативши початковий внесок, виплачувати вартість нерухомості в розстрочку.

Особливо зручна іпотечна система в Іспанії, де можливе отримання кредиту, який дорівнює 60-70% від вартості нерухомості, що купується (громадяни, які є резидентами і мають посвідку на проживання або робочий контракт, мають можливість отримати кредит дорівнює 100% від вартості покупки). Даний кредит видається на строк до 30 років під 3-4% річних.

Для оформлення іпотеки на будинок або квартиру в Іспанії вам будуть потрібні наступні документи: паспорт, форма ПДФО з місця роботи, довідка про зарплату з місця роботи за останні 3 місяці і виписка з банківського рахунку за останні 3 місяці. Необхідно пам'ятати, що дані документи повинні надаватися всіма особами, які фігурують у купчої.

Оформлення крудитузаймає близько двох-трьох тижнів, і це включає в себе аудит придбаної власності фахівцем, якого наймає іпотечний відділ кредитуючої організації. На підставі наданої інформації банк приймає рішення з приводу видачі кредиту, за чим слід розрахунок витрат по оформленню, процентних ставках, щомісячних виплат, умов передчасного погашення тощо.

Основою кредиту є процентна ставка, яка буває декількох видів: фіксована і варіюються процентні ставки. Фіксованої вважається така процентна ставка, розмір якої визначається на момент видачі кредиту і залишається незмінною протягом усього терміну кредитування. Варіюється вважається така процентна ставка, розмір якої змінюється в залежності від відсоткової ставки рефінансування Центрального Європейського Банку. Перевагою фіксованої ставки по кредиту є те, що розмір її не змінюється залежно від кон'юнктури ринку, але дана ставка не є популярною, тому що може доходити до 8% річних.

Варіюється ставка значно нижче фіксованого, однак у залежності від європейської процентної ставки, вона може як зменшуватися так і збільшуватися. Для того, щоб визначитися з вибором процентної ставки на одержуваний кредит, наприклад, на нерухомість в Іспанії, необхідно звернутися до фахівця.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!