Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Інвестуємо правильно: алгоритм купівлі закордонної нерухомості

Як обирати і купувати зарубіжну нерухомість? Як на ній заробляти? Рекомендацій з цього приводу і тонкощам укладання угод можна присвятити зібрання творів об'ємом з Вікіпедія. Але до деяких особливостей треба бути готовими у будь-якому випадку.

Процес купівлі об'єктів нерухомості у багатьох державах схожий, а в країнах Євросоюзу алгоритм угоди і зовсім однотипний: здійснення пропозиції, укладення попереднього договору та внесення завдатку, підписання договору купівлі-продажу і виплата суми, що залишилася.

А от розмір завдатку в різних країнах може відрізнятися. Наприклад, у країнах Західної Європи він становить від 2 тис. євро до 10% від вартості угоди, в Болгарії - від 1 тис. євро, у США - 1-5% від суми угоди.


Додаткові витрати

У Франції вартість послуг нотаріуса, податки і гербовий збір становлять не менше 2% від вартості угоди, якщо мова йде про новобудову, і до 7% - якщо покупка здійснюється на вторинному ринку. Послуги ріелтора обійдуться в 4-5% від суми угоди. В Італії, якщо нерезидент здобуває перше житло, всі податки складають 3%, а в інших випадках - 11% від суми угоди. Робота агента з нерухомості в цій країні оцінюється в 3-6% від зазначеної в договорі суми. Приблизно в такій же пропорції оплачуються послуги ріелтора в Болгарії, де на податки доведеться витратити ще приблизно 4% від суми угоди.


Правові питання

У більшості країн Європи іноземні громадяни можуть вільно купувати нерухомість будь-якого типу: житлову, комерційну або землю. Купівлю дозволяється оформляти як на фізичну, так і на юридичну особу. Проте існують регіональні особливості. Наприклад, на Кіпрі, на відміну від інших європейських країн, відсутній інститут нотаріусів, у Болгарії є обмеження на купівлю землі, в Туреччині для покупки житла буде потрібно отримати дозвіл місцевої влади.


Куди вкладати?

До вибору об'єкта для вкладення коштів слід підходити з особливою ретельністю. Перш за все, слід зверніть увагу на наступне.

• Співвідношення ціни-якості стосовно до об'єкта. При неважливо рівні будівництва та оздоблення його навряд чи вдасться здати в оренду за хорошою ціною. Крім того, вартість конкретного об'єкта може бути необгрунтовано завищена: квартира аналогічного метражу, наприклад в сусідньому комплексі зі схожою інфраструктурою, може коштувати дешевше.
• Транспортну доступність. Наприклад, будівництво швидкісної залізниці Марсель - Париж свого часу призвело до стрибка цін на марсельську нерухомість.
• Вид з вікон, а також соціальний статус сусідів. Для багатьох орендарів не менш важливим фактором є також легкість адаптації - як кліматичної, так і соціальної. • Юридичну чистоту угоди. Вона дозволить без проблем перепродати нерухомість у майбутньому.
• Додаткові витрати по угоді. Від їх величини, як і від вартості самої нерухомості, залежить термін окупності об'єкта.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!