Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чи варто вкладати гроші в нерухомість за кордоном?

Чим більше аналітики лякають розвитком фінансово-економічної кризи, і чарують все більш приголомшливі і жахливі наслідки, тим більше люди починають турбуватися за свої заощадження. Ключове питання: що робити? Куди подіти заощадження, щоб вони не пропали, не були змиті кризової хвилею в аж ніяк не прекрасне далеко? Для українців ця проблема тим більше актуальна, що ще не забутий криза кінця 90-х років минулого століття, коли велика кількість людей втратила свої накопичення - особливо це торкнулося пенсійних накопичень, які буквально в один день перетворилися просто на ніщо.

Нерухомість не змивається хвилями кризи, вона тому і нерухомість, що стоїть на місці, і нікуди не дінеться ні в якому випадку. Нерухомість за кордоном популярнішим з тієї причини, що: з одного боку, мова йде про можливість отримання довгострокової візи, а в деяких випадках - і посвідки на проживання, і громадянства у цілком цивілізованій країні, з іншого - часто нерухомість за кордоном виявляється дешевше рідної, української. Ну і звісно, добре там, де нас немає, тому закордонна нерухомість видається посипаної алмазами. Найчастіше рекламується нерухомість в курортних місцях: Болгарія, Чорногорія, Туреччина, Єгипет, Італія і т.д. - На морських узбережжях. При цьому покупців привертають можливістю негайного отримання дивідендів на вкладені гроші. Логіка зрозуміла: якщо є курорт, отже, є й відпочиваючі. А раз є відпочиваючі, отже, є й ті, хто може орендувати будинок або апартаменти на час відпочинку (принцип, який наочно демонструвався в Сочі радянських часів).

Ось тільки ніде на сайтах компаній, що спеціалізуються на закордонній нерухомості, немає ні слова про те, що туристичний бізнес зараз знаходиться в смузі жорстокої кризи. Справа в тому, що люди перестають їздити на курорти - заощаджують гроші. Та тут ще й авіаквитки подорожчали. Готелі, ще недавно повні туристів, стоять напівпорожні, і завантаження їх продовжує знижуватися. Сімейні готелі в Німеччині, Іспанії та Італії заявили про скорочення доходів приблизно вдвічі. Європейці починають відмовлятися навіть від внутрішнього туризму (це для них приблизно те ж саме, що у нас - відмовитися від поїздки до найближчого озера влітку «для позасмагати»).

Так что насчет дивідендів прямо зараз і негайно після придбання "будиночка біля моря» де-небудь на узбережжі Адріатики, виникають цілком закономірні сумніви. Цілком можливо, що такий будиночок простоїть незатребуваним весь час кризи - але зате при цьому буде «їсти» податки на землю і нерухомість, а також вимагати догляду та експлуатаційних витрат (будинок без нагляду, будинок, в якому ніхто не живе, дуже швидко починає приходити в непридатність, попросту розсипається).

І тим не менше закордонна нерухомість дійсно може бути непоганим якорем для заощаджень під час кризи. От тільки не треба розраховувати на миттєве отримання прибутку в результаті подібної покупки. Та й місце розташування нерухомості слід вибирати дуже вдумливо.

Навіть якщо мова йде про туристичні напрямки, то треба перевірити - чи справді це місце популярне серед туристів. Так в Болгарії дуже багато приїжджають з-за кордону, але найпростіша перевірка показує, що основна маса приїжджих - з Туреччини. Тобто, це не туристи, а потенційні заробітчани, які просто економлять гроші на дорозі (дешевше летіти до Болгарії, а вже потім добиратися далі по Європі). А ось якщо пропоноване містечко популярно у європейців - тоді так, це дійсно туристичний рай.

Але швидше можна буде отримати прибуток, якщо орієнтуватися на промислові центри, в яких не вистачає житла. У цьому випадку можна отримувати дохід від придбаної нерухомості, здаючи її в оренду не як «будиночок біля моря» для туристів, а як звичайні житлові апартаменти, тобто - наймане житло.

Ну а те, що в багатьох випадках закордонна нерухомість дешевше, ніж нерухомість України - це чиста правда. І те, що до неї додаються різні бонуси на зразок довгострокової візи, Шенгенської зони (якщо купити нерухомість у державі, яка є членом Євросоюзу), можливість отримання посвідки на проживання або громадянства - теж правда. Щоб не бути обдуреними, щоб мінуси не переважили плюси, потрібно уважно розглядати як ті, так і інші.

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!