Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей Настоящие трейдеры. Зарабатывают торгуя на форекс прямо сейчас. . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Інформація про компанію

Біржа нерухомості «Mac-By» є однією з провідних компаній у сфері надання інформації про нерухомість за кордоном: продаж квартир здійснюється в максимально адаптованих для життя місцях. І, що важливо - це стосується розвиненої інфраструктури, а не лише того факту, що ви купуєте нерухомість на морі, що, звичайно ж, є важливою перевагою.

Вілли, про які можна тільки мріяти, Ви зможете знайти в каталозі нашої компанії в розділі нерухомості за кордоном, придбати яку Ви завжди зможете. Якщо перед Вами стоїть вибір, чи придбати квартиру в Україні або за межами нашої країни, то, найчастіше, подивившись і порівнявши ціни на нерухомість в Туреччині, наприклад, і де-небудь на околиці Київа, то меншу цифру ви, безсумнівно, побачите в тій країні, де нерухомість на море - це, буквально, перелік конкретних пропозицій.

Як же вибрати з величезного розмаїття варіантів і умов? Фактори, які зазвичай сприяють переваги конкретного місця та купівлі нерухомості за кордоном - це, перш за все: сервіс на рівні європейського, ціни, і шалена краса, що відкриваються перед поглядом під час кожного візиту за кордон. Все більше і більше людей по цих параметрах звертаються до ідеї про придбання нерухомості за кордоном, і на те є багато причин.

По-перше, доступність кредитування на нерухомість за кордоном: банки пропонують досить вигідні умови кредиту на великий термін з невеликими відсотками.

До нас звертаються і ділові люди, які цікавляться не тільки тим як просто купити нерухомість за кордоном і жити там, а й успішними інвестиціями. Причина того, ні для кого не секрет, в тому, що місце, куди люди бажають переїхати чи хоча б з'їздити - це актив, що дорожчає за бажанням людей. Отже, якщо ви інвестор, то ви купуєте нерухомість за кордоном як актив.

Ви зможете примножити ваш капітал, природно за умови належного досвіду і знань, але чинник нерухомості за кордоном залишається одним з головних, якщо мова заходить про закордонному бізнесі, особливо про туристичний. У власника нерухомості за кордоном з'являється можливість надавати туристичні послуги, здаючи апартаменти і надаючи можливість поїздки за кордон практично в будь-який час року. Безумовно, нерухомість за кордоном, вигідне вкладання коштів, навіть у період кризи, коли гроші стають трохи меншими грошима.

Однак для того щоб мати об'єктивну картину умов і варіантів нерухомості за кордоном, треба побувати в різних країнах. Причому, якщо побувати в умовах, що представляються готелем, то картина вийде спотвореною.

Готелі, з іншого боку - теж нерухомість за кордоном, але більш масштабна і цілеспрямована. Цілі, природно можуть кардинально відрізнятися від ваших, так що, в принципі, можна визначитися що легше - знайти готель, політика якого відповідає вашим цілям чи придбати свою власну нерухомість. Отже, якщо ви задалися метою купити будь-яку нерухомість за кордоном - ми завжди зможемо Вам допомогти. У будь-який момент, як тільки у вас виникає бажання проконсультуватися з приводу нерухомості за кордоном: ціни, умов, гарантій і варіантів - зверніться до нас.

Наші фахівці мають великий досвід і велике уявлення про те де, як, на яких умовах і з якими вигодами відбувається купівля нерухомості за кордоном, досвід продажів будь-якого роду апартаментів. Ми з радістю надамо вам можливість придбати нерухомість за кордоном!

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!