Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нові квартири (32-105 кв.м) в місті Набель

Нові квартири (32-105 кв.м) в місті Набель, у відмінному комплексі, розташованому в тихому спокійному місці, в декількох хвилинах від всесвітньо відомих курортів з їх магазинами, барами, ресторанами та розважальними центрами, в 10 хвилинах їзди від полів для гольфу .


У комплексі до ваших послуг басейни, сади, охорона, пляжний клуб всього в 100 метрах від резиденції, паркування, ресторан, бар, спорт-ал, теніс, спортивні майданчики (футбол, баскетбол), зони для пікніка, дитячі майданчики, магазини, причал , водні види спорту, а також автобус до Набеля, Хаммамета, порту і гольф-клубу.Ціна: від 69 500 ?
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!