Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Дивовижний будинок для проживання та роботи

В одному з наймальовничіших куточків Словенії в місті Ново Місце розташований дивовижного будинку, який знаходиться в п'яти хвилинах від центру міста.


Він знаходиться в туристичній зоні, недалеко від трьох відомих здравниць: «ТУРЕЧЧИНА», «Терми Доленьске Топліце», «Терме Шмарьешке Топліце», а також сучасного ігрового поля для гольфу і знаменитого замку «Оточец», в 60 км від столиці Словенії міста Любляна і недалеко від словенського приморського міста Порторож, а також Австрії, Італії, Хорватії.


Унікальний триповерховий будинок розташований на ділянці площею 1260 кв.м.


Площа будинку составляет 436 кв. м.Ціна: 700 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!