Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Розкішні апартаменти (площа від 51 кв.м.) проект "Snow paradise"

Представляємо Вам, проект "Сніжний Рай".


Усі вісім квартир розроблені, щоб задовольнити вимогам комфортрого розміщення сім'ї з чотирьох осіб або групи з чотирьох человек.У всіх буде місце для стоянки, перед комплексом.


У всіх квартирах повністю обладнані кухні з плитою і духовкой.Ванна оброблена красивим кахлем і обладнана якісної сантехнікою, ламінатом покладений підлогу у всіх кімнатах і на кухні.


Квартири затишні і теплі, використовується хороше опалення та подвійні стеклопакети.У чотирьох квартир є горище, три спальні кімнати.Ціна: від 88 170 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!