Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти (104-11 кв.м) в розкішному житловому будинку в західній частині Сінгапуру

Апартаменти (104-11 кв.м) в розкішному житловому будинку в західній частині Сінгапуру, з видом на місто, сади і довколишній парк.


Район з розвиненою транспортною сетью.К послуг жителів будинку основний басейн, басейн для занять аква-аеробікою 1,8 метри глибиною, басейн для відпочинку та дитячий басейн з гіркою, джакузі, чотири місця для барбекю, чотири тенісних корти, дитячий майданчик, відкриті спортивні майданчика, половина майданчики для баскетболу, доріжки для гольфу, галявина для гольфу.Ціна: по запиту скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!