Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нові квартири (117-218 кв.м) в Панама сіті

Нові квартири (117-218 кв.м) в Панама сіті, в 57-поверховому хмарочосі, з парковкою всередині будівлі, басейнами, тренажерним залом, спа-салоном, залами для аеробіки та йоги, масажними кабінетами, джакузі.


Власники квартир можуть користуватися двома яхтами.


Всі квартири 5-кімнатні, всього 5 різних проектів - 117, 144, 150, 172 та 218 кв.м, з вбудованими кухнями, ванними кімнатами, кондиціонерами, величезними вікнами.Ціна: від 568 500 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!