Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти (56-107 кв.м) преміум-класу в мальовничому районі Поткошлюн

Апартаменти (56-107 кв.м) преміум-класу в мальовничому районі Поткошлюн, 800 м від берега моря, в новому комплексі з 9 квартирами.


У квартирах підлоги з підігрівом, алюмінієві вікна, кондиціонери в кожній кімнаті, оздоблювальні матеріали з Іспанії та Італії.


Є парковка, гараж, зона барбекю, телефон, інтернет, супутникове ТБ.


Положення будинку забезпечує прохолодне повітря у самі спекотні літні дні і захист від вогкості низинних районів.Ціна: від 304 487 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!