Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла (14 спалень) у берега моря на знаменитому плажа Негріл

Ця вілла-курорт у досить непоганому стані, головний будинок має: головну кухню, вітальню, їдальню, кабінет і 14 спалень.


Кожна спальня обладнана кондиціонером і вентиляторами, 6 кімнат гостей мають свої власні невеликі кухні.Также на віллі є підсобні приміщення: пральня кімната, кімната - склад, окремо розташоване приміщення для проживання персоналу, автоматичні ворота, електронна сістемаохрани та відеоспостереження, водний резервуар і генератор.Ціна: 988 000 $ скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!