Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілла в районі Прага 10

Кутовий будинок рядкової забудови був побудований в 19 столітті, розташований в тихому кварталі району Прага 10, легкий доступ до центру міста (станція метро і трамвайна зупинка - 2 хвилини пішки).


Під частиною будівлі є льох, три поверхи над землею.


Нижній поверх: квартира 2 +1 (можливо 3 +1) - хол, ванна кімната, туалет, зал, кухня з їдальнею, вітальня, спальня (близько 80 кв.м).


Перший поверх: квартира 2 +1 (можливо +3 +1 ) - хол, ванна кімната, туалет, зал, кухня з їдальнею, балкон, вітальня, спальня (близько 80 кв.м).


Другий поверх: хол, ванна кімната, туалет, зал, кухня з їдальнею, вітальня.Ціна: від 658 700 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!