Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Франція - курорт, що досить дивую нових українців

Компанія «Mac-by.com» пропонує Вам незабутній відпочинок на французькій Рив'єрі. Для любителів культурного відпочинку передбачені туристичні путівки з екскурсами по історичних місцях Франції.

Приїжджаючи до Франції, розумієш, що вже сама природа нагородила цю країну різноманітними можливостями в плані відпочинку. Адже тут є чудові пляжі, тепле, чисте море, чудові гірськолижні курорти, сучасні мегаполіси і милі, пасторальні села, величезне число пам'яток і велика культурна спадщина.

Франція - курорт, що досить дивую нових українців А Париж є мрією тисячі туристів, ваблячи до себе гостей з усіх кінців світу. Знаменита Ейфелева вежа, Єлисейські поля - про них знає кожна освічена людина. Франція - відома законодавиця високої моди і еталон стилю. У численних бутіках Парижа та інших міст можна придбати моделі найвідоміших світових брендів за цілком демократичними цінами. А відвідавши місцеві маленькі, затишні кафе можна насолодитися смаком справжніх французьких вин і спробувати дуже смачні національні страви.

Цінителі прекрасного обов'язково побувають на безлічі екскурсій, що знайомлять з історією та культурою, відвідають знамениті на весь світ музеї та галереї, зануритися в атмосферу станини замків, що зберігають свої таємниці вже не одне сторіччя. Любителів гірськолижного спорту чекають прекрасні курорти в Альпах, а на Блакитному березі вас чекає відпочинок в Ніцці і Каннах. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!