Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Бенелюкс - сучасна цікавинка на тернеах Европи

Бенілюкс відкриє для всіх небувалий відпочинок. Компанія «Mac-by.com» чекає любителів розкоші та історії в своїх офісах продажів, щоб скоріше розкрити казкові двері Європи.

Бенілюкс - це європейське співтовариство, яке складається з трьох країн - Бельгія - Нідерланди - Люксембург. Між цими трьома країнами був підписаний економічний договір, і тепер тури по цих місцях стали одним з найбільш популярних маршрутів.

Бенелюкс - сучасна цікавинка на тернеах Европи
Бельгія є однією з найменших європейських країн. Але це не заважає грати їй важливе політичне і економічне значення в світі. Саме тут розташовуються головні офіси НАТО, Європейського Союзу та інших серйозних організацій. Збереглися в країні та історичні пам'ятки, культурні пам'ятки. Особливо улюблені туристами Гент, Антверпен, Брюгге і, безумовно, Брюссель. Славиться Бельгія і своєю кухнею, страви якої можна спробувати в незліченній безлічі затишних ресторанчиків.


Нідерланди, кажучи про цю країну, на думку в першу чергу приходять тюльпани, сири і вітряні млини. Тут безліч музеїв, причому більшість з них можна обійти пішки.

Люксембург - не дивлячись на свої маленькі розміри, має різноманітний ландшафт. Відпочинок тут буде комфортним і захоплюючим. Для відпочиваючих існує безліч способів провести з користю своє дозвілля: велосипедні та піші прогулянки, гольф і водні лижи, верхова їзда, риболовля, яхтінг і сходження, теніс і театри, казино, музеї та концерти. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!