Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Тенденції закордонного ринку нерухомості у викладенні російськиї експертів ринку

Тенденції закордонного ринку нерухомості у викладенні російськиї експертів ринку Після світової фінансової кризи російські громадяни переорієнтувалися на придбання дорогої нерухомості в розвинених європейських країнах, помітно охолонувши до покупки бюджетних об'єктів в державах Центральної та Східної Європи і ще менш благополучних країнах, що зараховуються до "третього" світу, розповіли нам експерти ринку нерухомості, зокрема , у росіян помітно зменшився інтерес до Болгарії, Єгипту та Іспанії - сьогодні покупці з Росії воліють інвестувати в житло у Великобританії, Франції, Австрії та Швейцарії.

Зауважимо, що високі ціни на квадратні метри не так вже й сильно бентежать росіян, наприклад, експерти відзначають, що за останній рік бюджети на придбання житлової нерухомості в центральній частині Лондона виросли на третину. Не нехтують росіяни і кредитами в зарубіжних банках - частка кредитів в інвестиційних угодах становить приблизно 80% -90%, а при купівлі житла для безпосереднього проживання іпотека сягає близько 30-40%.

Фахівці вважають, що до подібного вибору покупців з Росії підстьобнули збройні конфлікти в низці африканських країн, падіння економік деяких європейських держав, нестабільність на міжнародних фінансових ринках, низькі ставки по іпотеці в розвинених країнах Європи, а також передвиборний період, що триває з кінця 2011 року по березень 2012 року. У передвиборчий період багато російських інвесторів традиційно виводять гроші за кордон, відзначають експерти.

Сьогодні нашими співвітчизниками рухає прагнення знайти стабільність і зберегти капітал, але і бажання заробити гроші на іноземних інвестиціях не зникло безслідно, указують фахівці. У підсумку загальний обсяг угод з придбання громадянами Росії нерухомості за кордоном в 2011 році, на думку учасників ринку, може досягти 15 мільярдів доларів, збільшившись на 25% щодо 2010 року, хоча обсяг залучених кредитних коштів у 2011 році може залишитися на колишньому рівні - 5 -6 000 000 000 доларів.

Втеча з країн, що розвиваються


Тенденції закордонного ринку нерухомості у викладенні російськиї експертів ринку Інвестиційні тенденції визначили нову рокіровку серед популярних країн на ринку нерухомості - на перший план у покупців з Росії вийшли країни з більш-менш стійкою економічною позицією на посткризовому просторі.

В даний час болгарська житлова нерухомість як "неліквід" займає друге місце після Єгипту, та й іспанська нерухомість на практиці недалеко пішла від болгарської, поділився думкою директор департаменту інвестицій у закордонну нерухомість компанії IntermarkSavills Ігор Індріксонс.

Він зазначив, що до всього іншого з купленими віллами в Болгарії або Таїланді багато клопоту - ці будинки треба утримувати, а великих грошей на здачі домоволодінь в оренду в таких країнах не заробиш.

"Сьогодні метою покупки є заощадження капіталу, тому одні з найкращих інвестицій - це вкладення в нерухомість Великобританії, Франції, Австрії та Швейцарії", - пояснює нинішнє ранжування країн Індріксонс.

З початку світової фінансової кризи практично зупинилися угоди в сегменті житла економ-класу в Туреччині та Єгипті, відзначає директор департаменту продажів елітної нерухомості компанії Penny Lane Realty Олександр Зиминский, але до серпня 2011 року продовжувало збільшуватися кількість угод у дорогому сегменті у Великобританії, Німеччині, Франції .

При купівлі другого будинку пріоритети приблизно 42% заможних громадян Росії орієнтовані на Францію, а Великобританія і Італія ділять друге місце в рейтингу популярності - на них припадає по 25% покупців, оцінюють попит в компанії Knight Frank.

Однак у разі переїзду на постійне місце проживання пристрасті заможних росіян рівномірно розподіляються на користь Франції і Монако - по 25% відповідно, на Швейцарію та Італію припадає по 17%, а на Великобританію та Іспанію - по 8%, вважають в компанії Knight Frank.

Причому саме громадяни Росії найчастіше серед іноземців купують житло в Центральному Лондоні, а також росіяни займають третє місце серед іноземних покупців нерухомості у Франції, Італії і Швейцарії, зазначила директор департаменту елітної житлової нерухомості компанії Knight Frank Олена Юргенева.

На думку Юргенева у Франції у російських покупців найбільшим попитом користується Париж, Лазурний берег і Французькі Альпи.

А ось на США і неєвропейські країни припадає лише 5% від загального обсягу інвестицій в нерухомість (включаючи комерційну), вважає президент міжнародного агентства Gordon Rock Станіслав Зінгель. За його спостереженнями, в США у росіян популярністю користується нерухомість у штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Флорида та Каліфорнія.


Гроші - не проблема


Примітно, що високі ціни на якісну закордонну нерухомість не тільки не зупиняють громадян Росії, але і роблять покупку якісної закордонної нерухомості ще більш вмотивованою, ніж покупка вітчизняної нерухомості в кредит.

Частка кредитів у зарубіжних інвестиційних угодах у росіян дуже велика і складає приблизно 80-90%, відзначає Зінгель. Однак при купівлі громадянами РФ житла для безпосереднього проживання частка іпотечних угод зменшилася з 50-60% в 2010 році до 30-40% в 2011 році, вказує експерт.

Він вважає, що причина зменшення частки іпотечних угод у 2011 році полягає не в політиці банків, а в підходах росіян, які купують нерухомість за кордоном для особистого проживання - наші співвітчизники хочуть скоріше вирішити питання про придбання закордонного активу, перевести свої заощадження з акцій і депозитів в нерухомість. Ці люди не готові відкладати операцію на кілька місяців і чекати схвалення іпотечного кредиту, пояснив Зінгель.

Обсяг російського ринку закордонної нерухомості в 2010 році можна оцінити в 12 мільярдів доларів, а за підсумками 2011 року росіяни, найімовірніше, набудуть зарубіжної нерухомості на 15 мільярдів доларів, вважає Зінгель.

Експерт додав, що обсяг залучених кредитних коштів у 2011 році може залишитися на колишньому рівні - 5-6 мільярдів доларів.

Дорого і сердито


Тенденції закордонного ринку нерухомості у викладенні російськиї експертів ринку У 2011 році громадяни Росії прагнуть купувати за кордоном не "будиночки для пенсії", а інвестиційно привабливе житло, яке через кілька років можна буде вигідно продати, відзначають експерти. На їхню думку, сьогодні нашим співвітчизникам вкрай важливо, щоб нерухомість принесла прибуток або як мінімум не впала в ціні. Слід зазначити, що заможним покупцям з Росії є з чого вибирати.

Середня вартість однокімнатної квартири в центральних і престижних районах у столиці "Туманного Альбіону" - Лондоні - в середині 2011 року становила 500 тисяч фунтів, двокімнатної - 800 тисяч фунтів, а трикімнатної - 1 мільйон фунтів, зазначив керівник департаменту закордонної нерухомості компанії Blackwood Артем Кленк. Експерт додав, що квартири, які з чотирьох і більше кімнат, в середньому коштують близько 6 мільйонів фунтів.

В даний час майже 70% покупців, що звертаються в московський офіс продажів Knight Frank, набувають у Лондоні нерухомість вартістю один-два мільйони фунтів, близько 20% покупців вибирають нерухомість вартістю від трьох до десяти мільйонів фунтів, а 10% покупців здійснюють покупки понад десяти мільйонів фунтів.

Вартість житла в Парижі і столичному регіоні "Іль де Франс" виросла з вересня 2010 року по вересень 2011 року на 22,5%, що свідчить про найбільшому зростанні цін за останні 20 років, причому відповідна інформація міститься в повідомленні Нотаріату Франції, вказує Зінгель. Середня вартість нерухомості в Парижі зараз становить 8,15 тисячі євро за квадратний метр.

Кредитне вікно в Європу


Експерти запевняють, що іноземні банки розцінюють російських позичальників практично як громадян Європейського союзу (ЄС) і охоче видають кредити під 2,5-6%, щоправда, за умови, що громадянин Росії працює в транснаціональній компанії або веде великий бізнес.

Однак іноземні банки стали більш ретельно розглядати портфоліо своїх позичальників. Склалася ситуація, при якій надійний позичальник може без особливих проблем отримати кредит у європейському банку за низькою ставкою, а ось "менш надійний", на думку банку, позичальник, найімовірніше, отримає відмову в іпотечному кредиті, попереджає Зінгель.

Єдиним глобальним обмеженням для громадян Росії є розмір первісного внеску - якщо громадянину ЄС в середньому необхідно внести початковий внесок у розмірі 10% від вартості об'єкта, то у росіянина попросять від 30%, вказують фахівці.

"Особливо жорсткі вимоги сьогодні в Іспанії та Італії, де кілька скоротилася кількість видаваних кредитів", - відзначає Юргенева.

На думку Кленкова, найбільш реальна сума кредиту для покупки нерухомості в Лондоні складає близько 60% від вартості об'єкта, хоча можливо отримати і до 85% коштів від вартості покупки, а процентна ставка по кредиту складе приблизно 3-4%.

Тенденції закордонного ринку нерухомості у викладенні російськиї експертів ринку У Франції, Німеччині, Австрії, Іспанії, Швейцарії та інших країнах, росіяни можуть розраховувати на отримання 15-20 річного кредиту в розмірі 50-70% від вартості об'єкта за плаваючих ставок від 2,5% річних, або фіксованими ставками від 3 , 5% річних, вважає Зінгель.

Тим не менш, можна отримати іпотечний кредит без початкового внеску і навіть без підтвердження доходу терміном до 15 років за ставкою 4-5% річних, повідомляє директор департаменту продажів елітної нерухомості компанії Penny Lane Realty Олександр Зиминский. Правда, для цього знадобиться додатково закласти якийсь об'єкт нерухомості в Росії.

Також європейські банки (у першу чергу, німецькі, французькі і британські банки) набагато охочіше кредитують великих позичальників на суми від 300 тисяч євро, вважають експерти. "Банки вважають, що великий позичальник, який отримує нерухомість за 500 тисяч євро і має 200 тисяч євро власних коштів, більш надійний. Крім того, європейському банку простіше видати один кредит на 300 тисяч євро, ніж" возитися "з п'ятьма позичальниками по 60 тисяч євро ", - пояснює Зінгель особливості банківської політики.

За його прогнозом, цей стан справ збережеться ще, як мінімум, протягом четвертого кварталу 2011 року, а можливо - і протягом першої половини 2012 року. Головним аспектом, що впливає на європейський банківський сектор, залишиться ситуація навколо економіки Греції і економік ще ряду європейських країн, додає Зінгель.

Непередбачені витрати


У результаті м'який клімат, дешеві кредити і загальна стабільність активно манять російських інвесторів в заможну західну Європу. Однак вітчизняні бізнесмени не повинні забувати, що володіння будь зарубіжною нерухомістю є серйозним аргументом для всіляких виплат, зборів, комісій і навіть податків. Цей факт стає особливо неприємним, коли мова заходить про інвестиційні угоди.

Як приклад можна розглянути так любиться російським Великобританію, де, крім відсотків по іпотеці, потрібно заплатити близько 0,5% від суми угоди іпотечному агенту, плюс 1-1,5% банку за розгляд заявки, а також 0,35% за оцінку об'єкта, зазначив Кленк.

Фахівці відзначають, що у Великобританії стягується ще гербовий збір Stamp Duty (державний збір, що стягується з об'єктів вартістю більше 175 тисяч фунтів і сплачується покупцем нерухомості), який може складати від 1% до 5% залежно від вартості нерухомості. Крім того, необхідно передбачити і витрати на послуги адвоката - за юридичне оформлення зазвичай беруть 0,2 - 0,5% від вартості об'єкта нерухомості залежно від форми власності та складності угоди.

Російським англофілом доведеться до всього іншого розщедритися на покупку звіту про стан будинку (Homebuyers report, structural survey), який може коштувати від 250 фунтів (будинок в очевидно хорошому технічному стані) до 1500 фунтів (за старий будинок вікторіанської епохи). Решта збори становлять зазвичай від 500 до 800 фунтів в залежності від вартості об'єкта і включають в себе реєстраційний збір в земельний орган (Land Registry fee) та місцеві збори (Local searches).

Кленк додає, що у Великобританії не варто забути і про страховку (Buildings insurance, Contents insurance), яка коштуватиме від 20 до 200 фунтів в місяць, а в фіналі доведеться врахувати і комунальні платежі. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!