Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Росреестр повідомив про нововведення у своїй роботі

Сьогодні стало выдомо, що наприкінці листопада Росреестр має намір запустити проект, в рамках якого в загальному доступі в Інтернеті виявиться інформація про всі угоди з нерухомістю. Проект не мав раніше аналогів у Росії. Росреєстр планує опублікувати і проаналізувати інформацію про 7 мільйонів об'єктів по всій Росії. На реалізацію задуму планується витратити 52 000 000 рублів. Даний сервіс реалізований Росреєстром в рамках проекту по створенню фонду даних державної оцінки на основі Закону "Про оціночну діяльність в РФ" та наказу мінекономрозвитку

Росреестр повідомив про нововведення у своїй роботі З моменту старту проекту, в Інтернеті стануть доступні зареєстровані угоди купівлі-продажу та дані про середню ціну на нерухомість у всіх регіонах Росії. На сьогодні Росреєстр своєму розпорядженні дані про майже 5 мільйонів операцій з нерухомістю. І майже 7 мільйонів відомостей про об'єкти нерухомості. До кінця цього року на інтернет ресурсі відомства з'явиться інформація про всі угоди, які були зареєстровані з 1999 року. На сайті можна буде дізнатися, де була продана житлова площа, яка, за якою ціною і коли. При цьому персональні дані учасників угод розкриватися не будуть. Зараз залишається відкритим питання про те, чи буде доступ до інформації платним, або вільним.

Новий сервіс дозволить так само на основі отриманих даних в режимі онлайн визначити вартість одного метра квартири в конкретному будинку або ціну однієї сотки землі в кадастровому кварталі. При цьому алгоритми розрахунку, закладені в систему, можуть анулювати ті угоди, в яких фігурують ціни, спочатку не відповідають реальним, а для аналізу використати іпотечні угоди, де зазначена ціна найбільш точно відповідає ринку.

Нова послуга, на думку авторів, буде корисна як професійним учасникам ринку нерухомості (ріелторів, оцінювачів, девелоперам), так і звичайним громадянам, які хочуть купити або продати свою квартиру, заміський будинок або земельну ділянку і хочуть мати адекватну оцінку вартості.

Новим проектом вже зацікавилось, ФНП, яке планує використовувати його при аналізі угод з нерухомістю та уточнення бази оподаткування при розрахунку податку на нерухомість. Система реєстру угод з нерухомістю, в рамках інтернет ресурсів, вже давно застосовується в країнах Європи, наприклад, в Нідерландах, Данії та Бельгії.

Маєте свою думку щодо цього матеріалу викладіть її нам у листі на нашу адресу скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!