Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Особливості ринків нерухомості України та світу - кредитування через іпотеку

Іпотека - складний механізм балансування ринку нерухомості. Іпотека активно набирає обертів в Україні, навіть у пост-кризових умовах. Сьгодня ми пропонуємо Вашій увазі кредитні угоди з міським житлом, що купується на вторинному ринку, оскільки такі операції найбільш поширені. У подальших статтях будуть розглянуті етапи іпотечних угод на первинному ринку, а також етапи угод з котеджами і земельних ділянками.

Іпотечна угода - купівля нерухомості із залученням позикових коштів, при якій об'єкт нерухомості оформляється у власність покупця, але є запорукою до моменту повного повернення кредиту банку.

Вивчення ринку і підбір підходящої програми


Особливості ринків нерухомості України та світу - кредитування через іпотеку Тут можливі різні способи: можна збирати інформацію самостійно, благо, практично всі банківські програми по іпотеці представлені в Інтернеті, і інформація про них регулярно з'являється в пресі. Можна звернутися в рієлторських агентств, де є іпотечний відділ, і отримати необхідну консультацію (як правило, вона безкоштовна, якщо ви укладаєте з агентством договір на надання ріелторських послуг). А можна звернутися до іпотечного брокера, тоді за певну суму (як правило, 1% від отриманого кредиту) вам підберуть іпотечну програму, допоможуть оформити всі документи і отримати кредит.

Втім, у такому випадку рієлтора рекомендує або банк, або іпотечний брокер. Недоліки кожного способу очевидні: у разі самостійного вивчення ринку витрачається багато часу, а інформація не завжди достовірна, оскільки більшу частину відомостей банки надають конфіденційно акредитованим агентствам і брокерам; ріелтори, як правило, беруть підвищений коефіцієнт за вчинення іпотечної угоди і можуть запропонувати не дуже широкий вибір програм, а інститут незалежних іпотечних брокерів у нас не дуже добре розвинений, часто зустрічаються просто компанії при певних банках, одержують відсоток за продані кредити.

Підготовка документів для отримання кредиту


Дуже відповідальна і в той же час творча процедура. Як показує досвід, самостійно підготувати правильно документи для певного банку досить важко - у всіх банків є свої правила. Агентства і брокери, які мають досвід роботи з різними банками і часто знають всі нюанси і підводні течії, краще знають, яку цифру написати, відповідаючи на довгу анкету позичальника. Але можна спробувати зробити це і самостійно, благо в Мережі є докладні інструкції на цю тему, в тому числі і з формальними критеріями банків.

Подача документів в банк і проходження андеррайтингу


Андеррайтинг - перевірка платоспроможності клієнта і визначення максимально можливого кредиту для нього. Все частіше агентства заповнюють заяву на видачу кредиту та кредитну анкету без присутності свого клієнта. Але в кожному разі проходження кредитного комітету - відповідальна процедура, яка стає все формальнішою з кожним днем.

Також приємна новина для позичальника-2011: практично всі банки перестали стягувати плату за розгляд кредитної заявки. Однак, швидше за все, потенційному позичальникові доведеться йти в банк особисто (хоча є ряд банків, які можуть прийняти рішення про кредит заочно) і відповідати на різні питання. Варто напам'ять вивчити відповіді своєї анкети і дотримати максимально строгий стиль в одязі. Оперативність банків в ухваленні рішення про кредит теж різна - від рекламованих 24 годин до цілком реальних трьох-чотирьох тижнів. За наявності повного пакета ці документи потрапляють в архіви банку, навіть якщо кредит не був виданий, і можуть бути використані як елемент кредитної історії.

Підбір квартири і збір документів


Збір документів, необхідних для угоди, і оцінка об'єкта сертифікованим оцінювачем відбуваються після того, як банк дав свою згоду на видачу кредиту. На зростаючому ринку це найскладніший етап, який практично неможливо здійснити без професіонала. Справа в тому, що банки висувають ряд вимог до купується квартирі: зокрема, вони не кредитують панельні п'ятиповерхівки, будинки під знесення, а також вимагають, щоб квартира була вільною. Більшість квартир, що з'являються в газетах оголошень, які підходять для іпотеки, виявляються проданими.

Справа в тому, що ці оголошення ще раніше з'являються у фахових базах, і якщо квартира пропонується за прийнятною ціною, то вже того ж дня хтось вносить за неї заставу. Після цього на приміщення необхідно зібрати всі документи і оцінити його як предмет застави з допомогою уповноваженого банком оцінювача. Якщо ви шукаєте квартиру через рієлторськоє агентство, то вам доведеться внести заставу і далі максимально швидко добиратися до квартир, які вам пропонує рієлтор. Останній спочатку переконується, що всі умови (клієнта та банку) виконані. У разі схвалення клієнтом квартири ріелтор вносить аванс за квартиру (часто з грошей застави) і збирає на неї документи, які відправляються на погодження до юристів банку, агентства нерухомості і страхової компанії. Як правило, вартість оцінки в розмірі $ 150 оплачує позичальник. Тривалість процедури схвалення й оцінки (від тижня до місяця) на зростаючому ринку призводить до того, що ціна квартири встигає вирости на $ 10-15 тис., і угода опиняється під загрозою.

Підготовка і проведення угоди купівлі-продажу


Необхідні документи для угоди - кредитний договір і заставна, договір купівлі-продажу, договір комплексного страхування (позичальника і придбаного житла) - готуються при взаємодії всіх зацікавлених сторін. На жаль, клієнти банків практично нічого не можуть поправити в кредитному договорі, а там зустрічаються дуже кабальні для них умови, в тому числі і з обслуговування кредиту, які здорожують його. Найнапруженіший етап угоди, який часто опиняється під загрозою, тому що продавець може висунути якісь додаткові умови або якісь документи виявляться оформленими неправильно. Іпотечні угоди посвідчуються нотаріусом в обов'язковому порядку. Важливий момент - проведення розрахунків між сторонами: як правило, позичальник, підписавши кредитний договір, отримує кошти на свій рахунок, знімає гроші з рахунку і в присутності продавця закладає їх у банківську комірку. Продавець отримує ключі від комірки і підписує договір, що отримати доступ до неї він може тільки з зареєстрованим Реєстраційної палатою ("Мосжілрегістрація" у столиці) договором купівлі-продажу. Набагато рідше проводяться угоди за безготівковим розрахунком. Також незмінним атрибутом іпотечної угоди є страхування: життя і здоров'я позичальника, нерухомості від пошкодження, титулу (страхування від втрати права власності).

Передача документів на реєстрацію


Як правило, при іпотечних угодах використовується прискорена реєстрація за 2 тижні, яка в Москві коштує трохи більше 12 тис. руб. Звичайна реєстрація триває місяць і обходиться дешевше. Покупець квартири змушений оплачувати ці витрати, оскільки часто це є вимогою продавця.

Отримання зареєстрованих документів і остаточний розрахунок


Ключі від квартири, як правило, передаються після підписання акта прийому-передачі квартири, який підписується після того, як покупець забирає гроші з осередку. Все, угода закінчена, можна в'їжджати в квартиру.

Ви маєте іншу думку, це цікаво нам - завітайте на наш форум та напишіть про це. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!