Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Кредитування нерухомості сьогодні - можливості та факти

Кредитування нерухомості сьогодні - можливості та факти Для наших читачів ми сьогодні підготували цікаве інтервью з єкспертом з кредитування житлової та нежитлової нерухомості. Ми будемо раді отримати від Вас зворотній зв'язок з приводу цього матеріалу. Так от, сьогодні на іпотечному ринку з'явився так званий "перехоплюючий" кредит. Про даному виді іпотечного кредитування, його сильних і слабких сторонах кореспонденту ФІС розповіла Лілія Бєлкіна, заступник начальника відділу роздрібного бізнесу філії Бінбанку в Новосибірську.

Що таке "перехоплюючий" кредит?Перш ніж відповісти на ваше запитання, я б хотіла уточнити: поняття "перехоплюючий кредит" не є загальновживаним, і в своїй практиці ми його не використовуємо. Ми хочемо, щоб надані Бінбанку послуги були зрозумілі людям, тому використовуємо цілком доступне кожному визначення - кредит без початкового внеску із заставою наявного житла.

Це означає, що наш клієнт може отримати кредит на купівлю нової квартири до продажу наявної.

Кредитування нерухомості сьогодні - можливості та факти

У чому переваги даного виду кредитування?По-перше, можу зазначити наступне: позичальник не прив'язаний до термінів продажу наявної квартири. По-друге, у нього достатньо часу, щоб розглянути різні варіанти нової квартири і вибрати найбільш оптимальний. Більш того, цей вид іпотечного кредитування дозволяє позичальникові виручити за свою квартиру як можна більше грошових коштів.

Поясніть, будь ласка, останній пункт.

Це пов'язано з постійним зростанням цін на нерухомість. До допомоги цього виду кредитування варто звертатися у тому випадку, якщо потрібний варіант квартири вже підібрані, а покупця на наявну квартиру ще немає. Адже, отримавши кредит на покупку, позичальник зафіксує ціну нової квартири, у той час як ціна наявної у нього буде продовжувати рости, що, зрозуміло, дуже вигідно. При цьому позичальник може не переживати, що до певної дати (коли потрібно буде розраховуватися за придбану квартиру) грошей не буде (не знайдеться покупець, обірветься так звана "ланцюжок" угод).

А що можна віднести до слабких сторонах кредиту без початкового внеску із заставою наявного житла?

Мабуть, те, що зовсім невелика кількість банків працюють даному виду кредитування.

Могли б ви описати ситуацію, коли такий кредит виявлявся незамінним?Уявімо ситуацію, коли варіант квартири вже знайдений і повністю влаштовує позичальника, як за ціною, так і за всіма іншими параметрами (місце розташування, стан квартири тощо). Банк готовий видати кредит, але ось суми кредиту, без продажу старої квартири, на купівлю нової не вистачає. Клієнт готовий виставити квартиру на продаж, але, як це часто буває, у технічних документів закінчився термін дії і їх необхідно оновити, або не знайдено покупця на квартиру, або він просить про відстрочку платежу. В даному випадку цей кредит є,
мабуть, єдиною можливістю придбати те, що сподобалося, причому за тією ціною, яка влаштовує. Крім цього, не потрібно вести нескінченні переговори з проханням не продавати квартиру або не збільшувати ціну. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!