Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нове у оренді приміщень та складів

Нове у оренді приміщень та складів Необхідність в оренді складських приміщень виникає у багатьох фірм - виробничникам склади необхідні для зберігання вихідної сировини та продукції, отриманої в процесі процесу виробництва, торговим організаціям-для зберігання товарів, фірмам, далеким від торгівлі та виробництва (наприклад, банкам, дизайнерським компаніям, НУО) , складські приміщення можуть знадобитися для зберігання архівних документів і матеріалів, і т.п. Зрозуміло, залежно від продукту зберігання, варіюються і вимоги до шуканого складського приміщення.

Якщо Ви - торгова фірма з невеликими обсягами товарообігу і не потребуєте постійному приміщенні великої площі для зберігання продукції. Вам немає необхідності постійно орендувати свій склад, платити щомісячну оренду і утримувати свій власний штат складських працівників-комірників, вантажників, охоронців і т.д. і т.п. у Вашому випадку найбільш рентабельним було б звернутися до організацій, що надають складські послуги і приймають товар на відповідальне зберігання. Такі організації мають свій власний постійний штат фахівців і всю необхідну для роботи: техніку, механізми та пристосування для здійснення процесу професійної навантаження-розвантаження-зберігання практично будь-якої групи товарів.

Коли Ваш товарообіг більш-менш стабільний, група товарів визначена і щодо статична (тобто вимоги до приміщення для зберігання незмінні і необхідна для нормальної роботи площа відома), виникає необхідність у покупці власного або оренді складського приміщення. Знайти таке приміщення самостійно малоймовірно, і сам собою виникає питання про притягнення відповідних фахівців.

Нове у оренді приміщень та складів Почнемо з того, що різні групи товарів вимагають різних умов зберігання. Наприклад, санфаянс (сантехніка), крани, труби і т.п. цілком можуть зберігатися в не опалювальному приміщенні (холодному ангарі, капітальному приміщенні без опалення тощо), що значно знизить витрати на оренду; продукти харчування вимагають до себе особливого підходу - кисломолочні продукти, м'ясо, риба, птиця, а так само квіти в зрізку вимагають постійної підтримки особливого температурного режиму і можуть зберігатися тільки в спеціально призначених для цього приміщеннях продуктових складських баз (овочесховищ, складів підприємств харчової промисловості та аналогічних); вимоги до зберігання препаратів медицини (в т.ч. фарм препаратів, харчових добавок і аналогів ) строго регламентовані, і зберігати їх можна тільки в пройшли сертифікацію під даний вид використання приміщеннях, або знімається приміщення, після проведення низки додаткових ремонтно-оздоблювальних робіт, може бути придатне для сертифікації; група подлецінзіонних товарів (наприклад - сигарети, сигари, тютюн і тютюнові вироби, алкоголь і т.п.) зберігаються лише на складах відповідної товарної групи, що мають ліцензію на зберігання відповідного виду продукції, або приміщення також має бути приведено у стан, відповідне обов'язковим вимогам для зберігання даного виду товарів і сертифіковано; зберігання промислового обладнання великих і середніх габаритів вимагає неодмінного наявності кран-балки, тельфера або іншого спеціального обладнання відповідної вантажопідйомності, в інших випадках-наявність «силових» підлог. Слід також звернути увагу на габаритні розміри призначеного для зберігання устаткування і обов'язково вказувати їх при оформленні заявки на оренду приміщення, тому що приміщення з невідповідною висотою стель та / або розмірами воріт не відповідають розмірам обладнання будуть свідомо непридатні;

Нове у оренді приміщень та складів Особливих умов зберігання вимагає група хімічних, вогненебезпечних, лако-фарбових речовин, феєрверків, автокосметики та автохімії, шин і т.п. ; Якщо Ваша продукція вимагає зберігання на палетах-це теж необхідно повідомити, разом з максимальними і мінімальними розмірами коробок та їх максимальною вагою. Узагальнюючи все вищесказане, рекомендуємо при оформленні заявки на підбір оренди складського приміщення повідомляти максимально докладну інформацію про характер закладеного товару та необхідних характеристиках шуканого приміщення, включаючи характеристики доставки вантажу - чи необхідні під'їзні шляхи для фур, максимально можливе плановану кількість автотранспорту під навантаження \ розвантаження товару, необхідність наявності ж\д гілки на території складського комплексу, або нагальну необхідність у прирейкової (і ніякому іншому!) складському приміщенні, планований режим роботи, графік прибуття машин з вантажем (або для відпускаючи товару) і т.п.

Враховуючи прийнятність ціни, запитуваної орендодавцем або продавцем за запропоноване в оренду складське приміщення, обов'язково враховувати, що в цю ціну включено \ або не включено, що спричинить за собою додаткові обов'язкові витрати (чи входять КУ, електрика, опалення, охорона, вантажно-розвантажувальні роботи , платний чи безкоштовний в'їзд на територію і т.п.), і, відповідно, проаналізувавши всі складові, вже тоді приймати рішення про рентабельність використання того чи іншого з відповідних за технічним характеристикам приміщень.

Необхідно пам'ятати, що для ліцензуванню придатні тільки приміщення, що знімаються в оренду за договором прямої оренди, або суборенди із реєстрацією. У цьому випадку, після проведення необхідного комплексу робіт, Ви будете мати можливість пройти сертифікацію у відповідних інстанціях і отримати ліцензію на операції з тією чи іншою групою такого роду продукції на Вашу фірму. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!