Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Мінська нерухомість стрімо дешевшає на тлі економічних проблем Білорусі

Мінська нерухомість стрімо дешевшає на тлі економічних проблем Білорусі Інтрига "Дня великих самітів" - 19 травня в Мінську йшли засідання Ради глав урядів СНД, Міждержради ЄврАзЕС і вищого органу Митного союзу Білорусії, Казахстану і Росії - зберігалася до пізнього вечора.

У охопленій валютної "лихоманкою" та споживчої панікою білоруської столиці архіважливим був тільки одне питання: скільки, почому і за що дасть Мінську кредит союзна Москва?

Однак це питання як і раніше вирішувалося в ході особистих переговорів прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна і білоруського президента Олександра Лукашенка.

Приїзду Путіна до Мінська з нетерпінням чекали усі - і влада, і обиватель, і опозиція.

Оголошення судових вироків чотирьом обвинуваченим в організації заворушень суперникам президента Олександра Лукашенка на президентських виборах було перенесено на 20 травня, і ряд мінських аналітиків все ще вважають, що остаточні тюремні терміни опозиціонерів залежать від "реакції Москви".

Реакції - але з іншого приводу - чекало керівництво Білорусі.

Президент Лукашенко напередодні, як про питання вирішене, повідомив, що Росія готова виділити Мінську "терміново, якщо це потрібно, і не терміново, якщо це нам не потрібно", кредит у розмірі більше три млрд доларів. Ще три млрд, за словами Лукашенка, Кремль готовий дати під "майбутні продажу наших товарів".

"Разом виходить шість з гаком мільярдів доларів - цього досить у цьому році не тільки для стабілізації, але і для того, щоб мати солідні золотовалютні резерви", - заявив білоруський президент у вівторок після телефонної розмови з президентом Росії.

Валютна лихоманка
У четвер, в день приїзду Путіна до Мінська, долар на "чорному" ринку в Білорусії вперше за два тижні подешевшав.

Ситуація на ринку нерухомості залишається досить складною, особливо це помітни з огляду на ціни на нерухомість на білорусьому ринку. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!