Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Новини ринку нерухомоті у фокусі економічних подій у Європі

Новини ринку нерухомоті у фокусі економічних подій у Європі Міжнародний валютний фонд (МВФ) затвердив пакет фінансової допомоги Португалії у розміні 26 млрд євро, шість з яких, кажуть у фонді, Португалії будуть доступні негайно.

Всього в цьому році португальська економіка отримає 12600 млн євро від МВФ і 25,2 млрд євро від Європейського союзу.

Ці фінансові вливання є частиною спільного пакета допомоги в 78 млрд євро, який ЄС і МВФ збираються реалізувати в найближчі три роки.

В обмін на надання кредиту Португалія, що попросила про допомогу для покриття свого величезного бюджетного дефіциту, погодилася на ряд важливих реформ.

Зокрема, на реструктуризацію своєї системи охорони здоров'я і початок "амбітної програми приватизації".

У заяві на сайті МВФ сказано, що португальські влади взяли економічно збалансовану програму, "засновану на створенні робочих місць та економічному зростанні", яка допоможе Лісабону "відновити конкурентоспроможність завдяки структурним реформам" і "стабілізувати фінансовий сектор".

А фінансова допомога допоможе "мінімізувати соціальні витрати" цих змін, а саме: виключити зниження соціальних виплат і пенсій.

Між тим МВФ вирішує, чи видавати Греції додаткову суму на погашення державного боргу і зниження бюджетного дефіциту.

У фонді мають намір досконально обговорити умови надання допомоги, так як це вже друга позика, що виділяється цій країні.

У 2010 році Греція вже отримала від Євросоюзу і МВФ 110 млрд євро (157 млрд доларів). Більшу частину допомоги надала Німеччина. Тому зараз саме німецькі чиновники вимагають посилити умови надання нової позики. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!