Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Рада народних депутатів

Тому продавати чи якимось іншим чином передавати в повне право володіння об'єкти природно-історичної власності представницькі органи не можуть: неминуче порушення цього права щодо окремих співвласників, тобто окремих громадян, а звідсіля створений потенційно конфліктної ситуації в суспільстві. Вони можуть лише передавати окремим суб'єктам частину цього права, тобто право користування та в деяких випадках право розпорядження на певних економічних та юридичних засадах.
Разом з тим, історичний досвід свідчить, що колективна власність природно-історичних об'єктів без персоніфікації їх використання неефективна і нераціональна. Користуватися ними повинні конкретні особи, сім'ї чи колективи, що об'єднані в юридичну особу. Правом користування, іноді довічним, цих суб'єктів на економічній основі повинен наділяти представник суб'єкта в особі органів влади — муніципальних, територіальних чи національних. Тобто, вони (в нашому випадку — Ради народних депутатів) як уповноважені представники суспільства повинні продавати право користування (але не право володіння) природно-історичними об'єктами своїм контрагентам-користувачам. Причому процес продажу прав користування мусить бути не одноразовим актом (не можна pas і назавжди продати землю, воду, повітря і т. ін.), а право це повинно реалізовуватись щорічно, шляхом одержання рентної чи орендної плати, розмір якої обумовлюється обсягом, якістю ресурсів, здатністю їх до відтворення, а також умовами економічної кон'юнктури. При цьому природна якість, ступінь корисності цих об'єктів власності повинна відповідно оцінюватись, а диференційна рента — бути надбанням не користувача, навіть при довічному праві користування, а надбанням власника, тобто кожного окремого члена суспільства через діючу систему податкових, пенсійних та інших важелів розподілу суспільних благ.


скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!