Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Власність на природно-історичні об'єкти

Та самостійно в повній мірі скористатися цим правом, тобто персональною власністю на природно-історичні об'єкти, людина просто не може: динаміка життя настільки інтенсивна, що не можна виділити кожному громадянину його персональну частку цих об'єктів, бо постійно хтось народжується, а хтось вмирає, при тому ці зміни відбуваються не в межах окремої сім'ї чи роду, а в межах всього суспільства. І врахувати цю бурхливу динаміку неможливо, що й спонукає людей об'єднуватись в суспільство співвласників об'єктів природно-історичної власності. Слід зазначити, що деякі природні об'єкти не можуть належати не тільки окремим суб'єктам — конкретній людині, колективу, а навіть конкретному суспільству. Це надбання загальносвітового суспільства — сонячна енергія, повітря, світовий океан і т. ін. Тому колективізм у використанні землі, води, повітря, надр, рослинного та тваринного світу, сонячної та вітрової енергії має не політичне походження, не дарований вождями чи "найправильнішими" політичними партіями, а випливає з природи речей.
Повноважними представниками суб'єктів природно-історичної власності окремого суспільства є муніципальні, територіальні чи національно-територіальні органи. У нас зараз це Ради народних депутатів. Слід наголосити: Ради є не суб'єктами природно-історичної власності, а лише представниками суб'єктів-співвласників, тобто окремих громадян, яким належить неподільне право володіння тим, що нас оточує і дароване природою чи дісталось у спадок від минулих поколінь.
Тобто: власником природних ресурсів та історичних пам'яток є в своїй частці кожен окремий громадянин суспільства незалежно від того, як цей момент трактується чинним законодавством тієї чи іншої держави. І щоб стати власником, варто вже народитись і жити на цій землі. Інша річ, чи здатен сучасний законодавець це
усвідомити і знайти потрібні формулювання і механізми реалізації законів, що регулюють відносини власності.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!