Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Напівголодне існування громадян

Велику ціну заплатив народ за ці підприємства — десятиліття напівголодного існування громадян, майже повна розруха села, голодомори, гулаги, втрати моральних принципів. Колектив же, тобто більша чи менша група людей, кожний з яких окремо вступив у трудові відносини з підприємством, з цієї ж причини автоматично не може вважатися суб'єктом власності цього підприємства. Бо що ж лишиться тим громадянам, які змушені були працювати в інших сферах, особливо в невиробничій?
Незалежно від того, як трактуються форми власності в щойно прийнятих законах економічного блоку Верховною Радою, в цьому відношенні ми маємо власну точку зору, яка теоретично обгрунтована, з нашого погляду, нижче.
Об'єкти власності ми розподіляємо в залежності від їх походження на дві групи: природно-історичну та трудову.
До природно-історичної групи відносяться ті об'єкти, які були створені не працею людей нинішнього і найближчих попередніх поколінь, а природою чи дістались в спадок від минулих поколінь як пам'ятки історії та культури. Характерною особливістю об'єктів власності цієї групи є те, що в них не уречевлена суспільна праця, тобто вони не мають трудової вартості, але мають високу споживчу вартість, в залежності від якості можуть мати грошову оцінку, що реалізується у вигляді рентної плати за користування. Це насамперед всі види природних ресурсів, включаючи земельні, водні, повітряний басейн, сонячне тепло і світло, вітрову енергію, термальні води, поклади корисних копалин, рослинний та тваринний світ і т. ін.
Суб'єктом власності об'єктів цієї групи власності є кожна окрема людина, тобто право володіння ними належить кожному члену світового суспільства зразу ж від народження. Народившись і вдихнувши першу порцію повітря, людина першими своїми ще несвідомими звуками сповіщає про це право світові, бо без повітря, води, тепла, світла і простору вона просто не зможе прожити й хвилини. Крім того, людина з'являється на світ в певному історичному та культурному середовищі, чим визначається її приналежність до того чи іншого народу, нації, до певного суспільства, що наділяє її правом володіння об'єктами історичної власності. Право людини на об'єкти природно-історичноі власності — це право її на життя, без чого воно просто неможливе. Узурпувати його не має права ніхто — ні держава, ні тим більше, окрема особа, в противному разі це слід розглядати як посягання на життя індивідууму. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!