Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Загальнонародна і державна власність

Чи можна ототожнювати загальнонародну і державну власність? З нашого погляду — не можна, бо між ними така ж різниця, як і між поняттями народ і держава. Народові, тобто певному соціуму, належить все, що знаходиться на території країни незалежно від того, хто конкретно є власником інтелекту чи матеріального засобу, історичної пам'ятки чи ресурсного потенціалу. Багата чи бідна нація — це колективний власник спільного надбання. Спільного, а не усуспільненого, бо доля кожного окремого члена суспільства чи колективу власників повинна бути визначена з максимальною точністю. Народ багатий своїми людьми, а кожен член суспільства — тією частиною національного багатства, яка йому дісталась в спадок від минулих поколінь чи створена ним власною працею. Загальнонародна власність мас бути належним чином персоніфікованою. Це інтегроване поняття, що визначає суму об'єктів, які по закону належать окремим суб'єктам власності, представникам народу, але в міру своєї специфіки інколи мають використовуватись як колективна власність.
Держава ж — це форма управління процесом суспільного розвитку і аж ніяк не апарат насильства над суспільством, що характерно для доцивілізованих формацій. Уряд є виконавчим органом, "найнятим" представницьким органом цивілізованого суспільства для повсякденної координації його розвитку. Він не може бути суб'єктом загальнонародної власності. Виконуючи волю суспільства, він користується засобами, наданими йому народом для виконання цих функцій, тобто є користувачем та розпорядником частини загальнонародних об'єктів власності і аж ніяк не є їх власником.
Виходячи з цього можна констатувати, що загальнонародна власність не є окремою формою власності, а являє собою інтегровану категорію, що включає всі форми власності, які існують в суспільстві. Державна ж власність — це об'єкти, необхідні для функціонування держави, володіння, використання та розпорядження якими здійснюється органами державної влади за дорученням народу. В цьому відношенні власність державних підприємств незалежно від їх розміру чи спеціалізації є загальнонародною, переважно належить не колективу, що експлуатує це підприємство, а всьому народові, який в умовах індустріалізації за рахунок власного добробуту їх створював.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!