Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Економічний відтінок поняття власності

На протязі останніх десятиріч поняття власність ми сприймали головним чином як поняття політичне. І лише спеціалісти, переважно господарники, надавали йому економічного та юридичного відтінку і то у випадках, коли треба було відстояти інтереси держави чи підприємства, окремих громадян, коли мова йшла про їхні конкретні майнові права. В процесі розподілу як інструмент власність по суті не використовувалась, якщо, звичайно, не враховувати частини доходів населення від власних підсобних господарств та від дуже нерозвиненої в нашій країні індивідуальної трудової діяльності. Окрім цієї сфери конкретна людина (громадянин) була відчужена від ч національного надбання і виступала по відношенню до усуспільнених засобів виробництва та засобів відтворення робочої сили як найманий державою чи колгоспом працівник або споживач, що купує товари та послуги, створені засобами, які формально як співвласникові йому ж і належать. Останнє особливо було характерним для колгоспної системи, споживчої кооперації, творчих спілок тощо.
Ми знали, що в нашій країні існують лише три форми власності: загально-народна або державна, колгоспно-кооперативна і особиста. Що стосується приватної власності, то вона ні офіційно, ні фактично нами не сприймалась. Вважалось, що вона характерна лише для рабовласницької, феодальної та капіталістичної суспільних формацій, є носієм феномену експлуатації людини людиною, і для нашого, найбільш досконалого, як нам ще донедавна здавалось, ладу неприйнятна. Саме таке розуміння власності ставало приводом для безре-зультативних дискусій наших законодавців в союзному та республіканських представницьких органах, які ми невірно інколи називали парламентами, негативно вплинуло на якість щойно прийнятих законів Верховною Радою України.
Прийдешнім поколінням законодавців доведеться добре попрацювати, щоб виправити наслідки нашого невігластва в цій справі. Вже сьогодні не без підстав можна стверджувати, що ми на багато років , запрограмували не лише матеріальні, а й моральні втрати. І лише тому, що завжди вважали, теорія власності вже давно розроблена класиками марксизму, а нам належить лише сумлінно втілювати її в повсякденну практику. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!