Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Російські інвестори міняють житло в Петербурзі на нерухомість за кордоном

Попит російських інвесторів на нерухомість для бізнесу в 2009 році виріс. Проте росіяни не поспішають укладати угоди щодо купівлі бізнес нерухомості з високим потенціалом прибутковості за кордоном, а тільки наглядають собі цікаві варіанти, ретельно вибираючи надійний запасний аеродром, на випадок непередбачених подій у російській економіці. До такого висновку дійшли представники компаній Nordic Development Oy, аlma Tour Realty, Kouroushi Bros Ltd в ході обговорення на круглому столі «Зростання попиту росіян на дохідну нерухомість за кордоном в 2009р.: Статистика та практика», організованого журналом «Ваш будинок за кордоном» 14 вересня 2009 року.

Сьогодні росіяни готові купувати в першу чергу дохідну нерухомість у Фінляндії, Болгарії та на Кіпрі. Практики ринку наводять приклади останніх угод, коли клієнт продає дві квартири в Петербурзі, щоб на виручені кошти купити власність за кордоном.
Однак такі угоди, на думку фахівців, не носять масового характеру з двох причин:
• інвестори поки не готові йти на серйозне зниження вартості своїх петербурзьких квартир, будь-яку ціну прискорюючи їх продаж;
• виникають складнощі з продажем об'єктів незавершеного будівництва, в які вкладали кошти раніше.

Бізнес по-російськи у Фінляндії не проходить
За даними генеральний директор компанії Nordic Development Oy Владислава Мальцева, до кризи російські інвестори вкладали надлишок грошових коштів, не замислюючись всерйоз про майбутню прибутковість придбаних об'єктів, оскільки всі закордонні ринки нерухомості перебували в стадії росту. У цей час росіяни інвестували капітали в закордонну нерухомість не завжди вдало. У Фінляндії вартість землі біля берега до цих пір невисока, а в 2006-2007-2008 рр.. 10-20 гектар землі можна було придбати за 500-700 тис. євро. У ці роки московські та пітерські інвестори купували землю біля берега у Фінляндії в розрахунку на те, що їм вдасться побудувати там котеджні селища, незважаючи на те, що згідно з фінському законодавству, на даних територіях можливе будівництво максимум 4 будинків. Проте росіяни припускали, що їм вдасться «домовитися» з фінською адміністрацією про будівництво біля берега великих обсягів. Однак це виявилося неможливим - фінські чиновники не беруть хабарів. «У Фінляндії інвестиції по-російськи не проходять. Успішні приклади розвитку російського бізнесу в цій країні можливі тільки за законами Фінляндії, наявності цікавою бізнес-ідеї, попиту на пропоновані продукцію та послуги з боку місцевого населення », - говорить Владислав Мальцев.
На сьогоднішній момент популярністю у російських і англійських інвесторів в Фінляндії користуються шале і номери в готелях, розташовані біля гірськолижних спусків. Вартість такої нерухомості досить висока - 3 тис. євро за кв. м. Прибутковість цих об'єктів обумовлена їхньою затребуваністю на ринку оренди і становить 10% на рік.
Росіяни цікавляться промислової нерухомістю, особливим попитом користуються такі об'єкти у російських інвесторів, які планують виводити свій бізнес на європейські ринки.
Безумовно, у Фінляндії можна придбати і ресторан за 200 тис. євро, який принесе його власнику 5% річного доходу. Однак це хороший варіант «купівлі собі роботи» за кордоном, як такої прибутковості цей бізнес не принесе, оскільки моральні та часові витрати інвестора на його утримання не окупляться отриманим прибутком.
На даний момент основні угоди з російськими покупцями у Фінляндії - це нерухомість для відпочинку. Різкого збільшення кількості угод з нерухомістю для бізнесу поки немає, у порівнянні з минулим роком, лише різко виросло число запитів. Інтерес носить відкладений характер. «Одні - чекають продажу своєї петербурзької нерухомості, щоб інвестувати виручені кошти в зарубіжну власність. Інші - зачаїлися і чекають найбільш вдалого моменту », - говорить Владислав Мальцев. Так чи інакше, російські інвестори збирають інформацію і готуються до того часу, коли ведення бізнесу за кордоном може стати доцільніше, ніж в Росії, незважаючи на невелику, але гарантовану, прибутковість бізнесу за кордоном. Таким чином, сьогодні зарубіжний ринок нерухомості для бізнесу цікавий російським інвесторам в якості запасного аеродрому, у випадку погіршення ситуації в Росії. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!