Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Доходи від закордонної нерухомості: казка для покупця або реальна вигода?

Продавці іноземної нерухомості зазвичай загострюють увагу на її чудових споживчих якостях. Море, сонечко, чудові види з вікна - все це, суперечки ні, чудово. Але об'єкт, куплений «просто так», ляже важким тягарем на ваш бюджет: навіть якщо вдалося обійтися без іпотечного кредиту, все одно нікуди не дінешся від експлуатаційних витрат, комунальних платежів, податків. А адже хочеться, щоб фінансовий потік тек в інший бік - не з нашої кишені, а в нього.

Як організувати це? Це питання вивчав кореспондент журналу Metrinfo.Ru


Спосіб № 1 - спекуляція
На питання «як заробляти на нерухомості?» У її продавців є готова відповідь. Вам обов'язково покажуть графік, на якому зубчаста крива йде у піднебесся. «Ось, - гордо скажуть вам, - подивіться: продавана нами нерухомість за останній рік подорожчала на 30%. Це і є ваш дохід! Чого вам більше?! ».

Розберемо цю тезу докладніше. Перш за все, будь-яка людина, хоч трохи знайомий з тенденціями ринку, знає, що описувана картинка підходила до реалій дворічної давності. Сьогодні криза, і нерухомість різко подешевшала. Навіть якщо погодитися з думкою, що криза закінчується, все одно до відновлення зростання в 30% на рік поки що далеко.

Є й інші міркування. Дохід від перепродажу «віртуальний» - ви отримаєте його тільки тоді, коли продасте свою нерухомість, а поки можете тільки радіти, дивлячись на зростаючі графіки. А от витрати таке майно приносить вже зараз і цілком реальні - див. початок цієї статті.

Не забудемо і про те, що нерухомість неможливо продати швидко. Більш того, всі пропонують її фірми відразу ж стануть вашими конкурентами. Візьмемо, приміром, Болгарію - велика кількість варіантів тут просто сліпить очі («Болгари галаслива юрба по ЦДХ в Москві кочують ...»). Що зможете запропонувати ви, якщо раптом доведеться конкурувати з активними та агресивними продавцями? Тільки одне: ціну - її доведеться виставляти відсотків у 30 від ринкової. І який виявиться прибутковість?

Загалом, спекуляції, звичайно, можуть бути вигідними. Але для заняття ними потрібні залізні нерви, знання реалій країни (можна адже купити квартиру в старому будинку, а через два роки поряд побудують сучасний житловий комплекс) і потужні рекламні та маркетингові ресурси. Визнаємо, що звичайна людина всім цим, як правило, не має в своєму розпорядженні, і звернемося до іншого варіанту - не настільки прибутковості, але куди більш стабільному.


Спосіб № 2 - оренда
Спробуємо скласти «портрет» об'єкта, приємного в усіх відношеннях. «Краще за все для інвестування підходить нерухомість в містах, в яких життя триває і взимку, а не тільки в курортний сезон», - говорить Наталія Завалішина, генеральний директор компанії «МІЕЛЬ-DPM». Міркування у вищій ступеня розумне: є місця (Крим, узбережжя Болгарії), де в липні-серпні яблуку ніде впасти. Але приїжджайте туди ж в грудні, і ви побачите зовсім іншу картину - все пусто. Виходить, що 8-9 місяців на рік нерухомість не буде приносити взагалі ніяких грошей. Так що краще дохід, наприклад, в 500 євро кожен місяць (за рік набіжить 6000), ніж 1000 в місяці «високого сезону» (липень і серпень) і 700 «напіввисокі» (червень і вересень) - всього тут вийде 3400 на рік.

Що ж це за місця, які привабливі для орендарів завжди? «Столиці, - перераховує Єлизавета Зубарєва, заступник директора департаменту закордонної нерухомості компанії« БЕСТ-Нерухомість », - великі економічні центри, міста з великими і відомими університетами».

Другий ключовий момент - що розташоване навколо? Для нерухомості, призначеної для постійного проживання, важливими виявляться такі фактори, як наявність поруч розвиненої інфраструктури, зелених зон, зручність транспортного сполучення з діловим центром міста. Для курортів - перш за все, близькість до моря і всіляким розважальним центрам. Ігнорувати це міркування не можна, розраховувати на те, що можна буде «компенсувати ціною» - теж. Минулим літом автор цих рядків був у Коктебелі (Крим) і спостерігав таку картину: житло біля моря коштує дуже дорого, тоді як на видаленні у 3-4 км ... не коштує нічого. Власники будинків намагаються здати їх за ціни, у кілька разів менші, ніж на узбережжі, але бажаючих все одно немає. Тому що люди, які приїхали відпочивати, нижче певного рівня комфорту опускатися не хочуть.

І третє - параметри самого об'єкта. Тут потрібно слідувати правилу «золотої середини»: житло має бути середнього розміру, обставлених під якийсь середній смак. Оригінальничати в обробці, набувати щось надто масштабне ні до чого - це не окупається.


Ціна «вхідного квитка»
Вона, звичайно, залежить від країни, і чемпіоном дешевизни можна визнати Болгарію. «Якщо говорити про самих скромних за розмірами об'єктах - студіям, то їх вартість починається від 35 тис. євро, - відзначає Єлизавета Зубарєва (« БЕСТ-Нерухомість »). - При цьому багато забудовників пропонують безпроцентну розстрочку на строк до трьох, іноді навіть до п'яти років, і розміри першого платежу повинні бути не менше 30%. Виходить, що покупку можна зробити, маючи у своєму розпорядженні суму всього в 10,5 тис. євро - і це буде об'єкт у висококласному комплексі з розвиненою інфраструктурою на першій лінії від моря ».

(Нещодавно у статті «Болгарія знову привезла недорогі пропозиції: готуйте 20 тисяч євро» ми писали про ще більш дешевих варіантах).

Сумірні з болгарськими ціни можна виявити в Туреччині чи Єгипті. Там, правда, значно гірше з розстрочки - забудовники пропонують їх під 4-5% річних. Що до більшості інших європейських країн Середземномор'я, то ціни на апартаменти там починаються від 150-200 тис. євро. Добре на тлі конкурентів виглядає Кіпр - ціна, наприклад, у знаменитому Лімассолі становить ті ж 150 тис., але кіпрські банки кредитують росіян на дуже вигідних умовах. Початковий внесок - від 30%, ставка - до 5% річних, термін кредиту - до 20 років. Таким чином, для здійснення цієї покупки вам спочатку знадобиться 45 тис. євро.


І який дохід?
Надприбутків чекати не варто. На курортах апартамент вартістю 35 тис. євро може здаватися на день за 65 євро - помноживши на 365, отримуємо чарівну цифру в 23 725, тобто майже 68% річних ... Але, на жаль, в реальності все буде інакше. Ціни «високого сезону» тривають пару місяців, а потім настає тривалий «мертвий сезон». Не забудемо і про те, що потрібно витрачатися на підтримку нерухомості в порядку, платити посередникам, які приведуть до вас відпочиваючих, виплачувати податки ... Загалом, за словами обізнаних людей, реально отримувати вийде не більше 3-5% на рік. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!