Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Всесезонні курорти - де, навіщо, скільки?

При виборі нерухомості за кордоном, велике значення має безліч чинників. Як правило, квартира або будинок за кордоном стають не першим, і часто навіть не основним місцем перебування власників. Рідко коли покупець вибирає об'єкт тільки з одного якоюсь метою, не намагаючись заглянути в майбутнє і оцінити потенційні ризики і вигоду від такого придбання. Тому дуже важливу роль грає гнучкість функціонального призначення майбутнього об'єкту, його ліквідність, і можлива прибутковість від здачі в оренду. І тут яскраво проявляється такий чинник, як сезонна привабливість того чи іншого регіону.

Не секрет, що частина країн живе активним життям тільки в рамках певного сезону - чи то зимовий або літній. Перебувати там у міжсезоння буває не надто комфортно у зв'язку з тим, що багато об'єктів інфраструктури тимчасово припиняють свою роботу. Однак, є й такі регіони, куди можна сміливо відправлятися і прекрасно проводити час поза залежності від дати.

У зв'язку з цим, експерти компанії «МІЕЛЬ - Distant Property Management» пропонують аналіз привабливості трьох найбільших всесезонних світових курортів - Карлових Вар в Чехії, Баден-Бадена у Німеччині, і Мертвого моря в Ізраїлі.

Ці курорти популярні серед росіян з багатьох причин - історичним, географічним, економічним. Але головне, що їх об'єднує - доступність і привабливість для відвідування незалежно від пори року. Не дивно, що росіяни вже влаштувалися в цих регіонах, і продовжують їх активно освоювати. Не бажаючи раз по раз витрачати значні суми на оренду готелів або апартаментів, все більше іноземців вибирають варіант придбання власної нерухомості на всесезонних курортах.
Як відзначає Наталя Завалішина, Генеральний директор «МІЕЛЬ-DPM»: «Хтось із наших співвітчизників купує апартаменти і перевозить своїх батьків, піклуючись про їхнє здоров'я та довголіття. Хтось використовує житло на всесезонних курортах для власних регулярних візитів. Чимало й таких громадян, які з повним підставою бачать у подібної нерухомості надійний інвестиційний інструмент.

Карлові Вари - найбільший і відомий курорт Чехії, що славиться своїми мінеральними водами, розташований недалеко (у 120 км) від Праги біля злиття двох річок - Теплі і Огрже, в мальовничій долині, оточеній горами.
Серед всіх незаперечних переваг цього місця є одне, що прославив курорт на весь світ - унікальні мінеральні джерела. Загальне число джерел в місті і околицях - 132. Вони відрізняються один від одного по температурі, утримання вуглекислого газу і мінералів, і по потужності. Вода джерел застосовується для пиття, ванн та інших процедур. Вона надає цілющу дію при лікуванні різних захворювань: нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту; поліпшує діяльність печінки; надає протизапальну дію. Мінеральні джерела допомагають позбутися від стресу, зміцнюють імунну систему. Недарма про джерела ходить слава, що вони діють омолажівающе.

(Дуже хочеться навести слова Гете, який вперше приїхав до Карлових Вар на лікування в 1795 році, написав своєму другові: "У будь-якому випадку знову поїду в Карлові Вари, подякую тамтешні джерела за те, що відчуваю себе заново народженим".)

Городок відрізняється розміреним стилем життя. Навіть місцева архітектура налаштовує на особливий «антистресовий» лад. Старовинні будинки, міська ратуша - все дуже схоже на західну Європу, але немає помпезності, строгості.
Нерухомість в Карлових Варах дуже популярна серед росіян ще з давніх часів. Однією з визначних пам'яток є невеликий, але багато прикрашений «будиночок Петра», в якому, за місцевими уявленнями, жив Петро I під час перебування в місті. Пізніше, тут влаштувалося безліч емігрантів, які тікали від революції. Вони збудували прекрасну православну церкву і кілька садиб в російській стилі. Останнім часом Карлові Вари часто називають «Російськими Варамі». Це пов'язано з тим, що значна частина нерухомості в курортній частині міста належить росіянам. Написи російською мовою зустрічаються чи не частіше, ніж на чеському, а серед обслуговуючого персоналу важко знайти працівника, який не говорить по-російськи.
Карлові Вари мають свій міжнародний аеропорт, тому туди можна їздити як на дачу, так як час польоту з Москви становить близько 3 годин. А 7-10 днів перебування на курорті вже досить для помітного поліпшення стану здоров'я.

Карлові Вари - дуже красивий, але і досить дороге місто. Тому нерухомість там не назвеш дешевою навіть за московським мірками.

Природний ландшафт Карлових Вар обмежує зростання міста в ширину, в основному вся нерухомість зосереджена в ущелині річки Тепла. Нового будівництва практично не ведеться. Це обумовлює обмеженість пропозиції на тлі стабільно високого попиту.

Ціни на нерухомість у Карлових Варах безпосередньо залежать від району. У передмісті курорту рівень цін трохи нижче, ніж на аналогічну нерухомість в центральній частині.

«Наприклад, односпальне квартира в новому комплексі на околиці курорту коштує близько 100 000 євро, а в центрі аналогічна квартира в комплексі буде коштувати 250 000 євро. Квартири в нових комплексах здаються повністю обробленими, з кухонним блоком і вбудованими шафами », - розповіла Наталія Завалішина.
За її словами, ціни на вторинну нерухомість, залежно від району, можуть відрізнятися в 2,5-3 рази. Наприклад, вторинну односпальних квартиру на околиці Карлових Вар, у старому будинку можна придбати за 60 000-80 000 євро; а розташована в центрі, в реконструйованому будинку, вторинна односпальне квартира буде коштувати близько 200 000 - 250 000 євро. Здати в оренду односпальних квартиру в центрі можна за 1000 євро на місяць, а на околиці за 350-500 євро.
Здавати нерухомість в оренду можна цілий рік, тому що в Карлових Варах відсутнє поняття сезонності і спостерігається постійний попит на нерухомість.

Карлові Вари - місто багатий культурними подіями та традиціями. Проживання на цьому курорті ніколи не буде нудним. У місті проходить Літній фестиваль опери та оперети, джазовий фестиваль, фортепіанні конкурси, симфонічні концерти.

Любителям природи сподобаються розташовані поруч лісу, де пропонуються обладнані доріжки для пішохідних туристичних прогулянок і поїздок на велосипеді. Для любителів спорту, крім стандартних спортмайданчиків, Карлові Вари пропонують гольф-поле, тенісні корти, в зимовий період катання на ковзанах та гірських лижах.
Велика кількість парків і садів, вражаюча архітектура, краса дикої природи і чудовий клімат роблять Карлові Вари привабливим місцем для життя. У той же час, квартира тут може стати гарним вкладенням капіталу або джерелом додаткового доходу від здачі житла в оренду.

Серед інших аналогічних курортів можна назвати німецький Баден-Баден, розташований в годині їзда від найбільшого промислового центру Німеччини Штутгарта і зовсім близько від французького кордону. Баден-Баден і Карлові Вари чимось схожі, але, тим не менше, це зовсім різні курорти. Також, як і Карлові Вари, Баден-Баден відомий своїми цілющими водами, але це швидше не «питні» води, а термальні, тобто лазні або «терми», як їх ще називають за традицією, що прийшла з Стародавнього Риму, призначені, перш за все для прийняття ванн. Саме тому одним з найпопулярніших місць в Баден-Бадені є лазні або «терми« Каракали », а також популярні різні басейни з термальними водами.

Готелі, які мають такими басейнами, охоче надають право користування ними всім бажаючим, незалежно від проживання в цьому готелі. Саме тому всі купили нерухомість мають можливість цілий рік насолоджуватися мінеральною водою Баден-Бадена, і неважливо, де саме вони живуть - у власних апартаментах або будинках або віллах.

Незважаючи на те, що Баден-Баден відомий іменнотермальнимі водами, питною павільйон там теж є. Саме через високої якості термальної води, в Баден-Бадені одержали широке поширення різні антистресові і косметичні програми, виробляється дуже якісна косметика, з високим вмістом кисню.
Хороший ефект в загальній терапії досягається не тільки за рахунок термальної води, але також і за рахунок найчистішого повітря, оскільки Баден-Баден практично оточений горами, багатий лісовими масивами і начисто позбавлений будь-яких шкідливих виробництв. Тому просте проживання в Баден-Бадені, навіть без урахування процедур, помітно оздоровлює організм.

Власний аеропорт, розташований в 30 хвилинах від центру міста, розвинена інфраструктура, безліч магазинів, театр, багата культурна життя - велика кількість фестивалів, конкурсів і концертів, і звичайно, саме розташування Баден-Бадена визначає його як місто досить дорогою. У центрі міста знаходиться одне з найстаріших та найвідоміших казино Європи, в якому до цих пір висять настінні годинники, описані Ф.М. Достоєвським в романі «Гравець».
Саме тому нерухомість у цьому місті відносно дорога, але завжди затребувана і ліквідна. З огляду на той факт, що місцеві банки досить охоче дають кредити на її придбання нерезидентам, нерухомість стає набагато доступніші. Нерухомість пропонується різна, починаючи від невеликих квартир, - і закінчуючи віллами і замками з величезними парковими територіями.

За оцінкою М. Завалішин, - «Квартиру з однією спальнею, площею 60 кв.м в історичному центрі, з приголомшливим виглядом на лісові гірські масиви і старовинні замки можна купити за 170-180 тис. євро, при цьому отримавши на 50% цієї суми кредит під 3.5-4% річних. Квартири пропонуються в основному вторинні, тому що будівництва в місті-курорті практично не ведеться, а тільки реконструюються і перебудовуються старі будинки, для збереження неповторного архітектурного ансамблю міста. Квартира площею 100 кв. метрів обійдеться вже в 270-280 тис. євро, а таунхаус у 10 хвилинах їзди від центру буде коштувати в межах в 300 - 320 тис. євро. Якщо є бажання купити віллу з власним парком, то треба приготуватися до істотних інвестицій - залежно від місця, площі, розмірів парку і т.д. вона обійдеться у кілька мільйонів євро ».

У Баден-Бадені постійно проживає досить помітна кількість росіян, багато з яких - добре відомі бізнесмени або члени їхніх сімей, діячі мистецтва. Тим не менше, російська мова там не набув широкого поширення, такого, як наприклад, в Карлових Варах, хоча ця тенденція вже намітилася. Наприклад, у багатьох відомих ресторанах швидше зустрінеш меню російською мовою, ніж англійською, на тенісних кортах з'явилася вітальна напис «Ласкаво просимо». Взагалі, для проживання в Баден-Бадені поки необхідно знання однієї з європейських мов, краще всього німецького або французького, тому що Франція - в безпосередній близькості і багато приїжджають в Баден-Баден на вихідні, на різні заходи і т.д. Цікаво, що навіть у школах другою мовою після німецького є французька, а потім вже англійська.

«Якщо нерухомість купується з чисто інвестиційними цілями, то її можна здавати в оренду», - радить М. Завалішина. «У цьому випадку краще всього купувати нерухомість в центрі, причому є такі привабливі варіанти, коли будинок складається з 5-6 квартир, є власний басейн і сауна. Оціночно, можна сказати, що квартиру вартістю в 200 тис. євро, відповідного розташування та рівня обробки, у межах 5 хвилин від центру, можна здати приблизно за 800-1000 євро на місяць ».

За словами експерта, це дуже усереднені показники, які залежать від безлічі факторів. В одному і тому ж будинку дві схожі квартири можуть коштувати зовсім по-різному і якась буде користуватися попитом, а якась немає. Тому при придбанні необхідно точно розуміти мету своєї покупки, і бажано скористатися порадою професіоналів.

Отже, ми розглянули два всесезонних курорту - з мінеральними водами Карлові Вари і термальними Баден-Баден. Є ще один цікавий і навіть знаменитий всесезонний курорт, розташований на Мертвому морі в Ізраїлі.

Для відвідування курортів Мертвого моря самим підходящим часом є міжсезоння. У самому регіоні нерухомість продається вкрай рідко, але маючи квартиру в Ізраїлі, дістатися туди легко практично з будь-якого кінця країни, починаючи від цілком бюджетного Арата, маленького містечка в півгодини їзди від берега Мертвого моря, і закінчуючи фешенебельній Раананой, від якої до моря години 3 їзди.

Лікувальні властивості Мертвого моря природні і не викликають побічних явищ. Якщо правильно лікуватися, то навіть десятиденний курс призводить до очищення і оздоровлення шкіри, яке зберігається ще досить довго. Тут, на узбережжі Мертвого моря, шкідливий вплив ультрафіолетового випромінювання Сонця знижує додаткова товщина повітряного шару, так як Мертве море знаходиться на 400 метрів нижче рівня світового океану. Тому для любителів рівного бронзового засмаги Мертве море - місце ідеальне. Додатковим фільтром служить і волога від випаровування з поверхні води. До речі, завдяки інтенсивному випаровуванню, концентрація солей в одному літрі морської води наближається до 30%.

Випаровування води приводить також до того, що повітря насичується іонами кисню і бромом, що, з огляду на високу чистоту повітря, сприятливо впливає на нервову систему, покращує самопочуття і допомагає позбавитися від деяких форм алергії.

У тих, хто страждає захворюваннями суглобів, саме перебування в сухому і теплому кліматі узбережжя Мертвого моря принесе полегшення, а якщо до цього додати лікувальний бруд і басейни з мінеральною водою, то лікування буде набагато ефективніше.

Крім лікування безпосередньо на Мертвому морі, Ізраїль пропонує ще чимало варіантів поправити своє здоров'я. Ізраїльська медицина, по праву, займає одне з провідних місць у світі за якістю і рівнем медичного обслуговування.

Не секрет, що нерухомість в Ізраїлі користується великим попитом у росіян, причому не тільки у зв'язку з перспективами еміграції, але і для регулярного відпочинку та оздоровлення, а також як перспективний інвестиційний інструмент. У «МІЕЛЬ-DPM» відзначають, що ринок нерухомості Ізраїлю дуже різноманітний, інвестор може знайти тут пропозиції в самому різному ціновому діапазоні: від елітних районів Тель-Авіва, Рішон-Леціона і Раанан, - до набагато більш бюджетних варіантів в Беер-Шеві, Ашкелоні або Ашдоді. Саме тому дуже важко вивести середній ціновий показник по країні.

«Серед наших пропозицій є дуплекс в елітному районі Тель-Авіва за 3 500 000 євро, і для порівняння - дуже елегантний дуплекс у новобудові в місті Ейлат за 295 000 євро. У Хайфі, при вдалому збігу обставин і допомоги кваліфікованих консультантів, можна знайти на вторинному ринку невелику 2-х кімнатну квартиру вартістю близько 100 000 доларів. У Єрусалимі, у респектабельних кварталах, звичайно, нерухомість буде коштувати трохи дорожче », говорить М. Завалішина.

В Ізраїлі вельми різноманітна пропозиція вілл. Залежно від регіону розташування та цілого комплексу чинників, ціна пристойної вілли з басейном починається від 1 200 000 євро, а одне з найдорожчих пропозицій на Ізраїльському ринку на сьогоднішній день - вілла в передмісті Тель-Авіва за 17 мільйонів євро.
За словами Наталії Завалішин, - «Парадоксально, але на тлі загального світового падіння цін, нерухомість в Тель-Авіві подорожчала до кінця 2008 року на 11%, в Єрусалимі - на 11,6% Важливо врахувати, що в цілому по країні різкого падіння цін уникнути не вдалося. У Хайфському регіоні це падіння склало в середньому 10,4%, у південному - 7,6%. Орендні ставки в цілому по країні невисокі, і приносять близько 5% річних, хоча тут багато що залежить від затребуваності орендної нерухомості в конкретному регіоні ».

Курорти Мертвого моря особливо привабливі для росіян, враховуючи безвізовий режим в'їзний і практично повсюдне використання російської мови. Крім лікувальних властивостей, ці курорти гарні дуже м'яким кліматом, що дозволяє буквально перенестися з зими в літо за час перельоту. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!