Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Закордонна нерухомість: цінове дно в країнах і цифрах

Найбільше вплив світової фінансової кризи торкнулося фінансові структури і девелоперів. Лихоманило ринки нерухомості практично у всіх країнах світу. Не сталося цього тільки там, де обвалюватися, власне, було нічому - і ще в Швейцарії, де останні п'ять століть поспіль панує суцільна благодать, та в дуже маленьких, але дуже багатих країнах, таких як Монако, Бахрейн, Ліхтенштейн, Бруней і інших князівствах і султанату. Всім іншим довелося несолодко ...
Як тільки криза досягла свого апогею, ціни на нерухомість почали падати, причому так активно, що багато потенційних покупців вже стали плекати надію на придбання вілли на узбережжі за ціною будиночка в селі.

«Можна констатувати, що саме криза змусила людей замислитися про те, куди вкласти накопичені заощадження, - розповідає Генеральний директор« МІЕЛЬ Distant Property Management »Наталія Завалішина. - «Так як історично нерухомість є надійним і перевіреним активом, багато хто звернув свою увагу на закордонну нерухомість, навіть ті, хто раніше інвестував тільки в московське житло».
Саме тому покупці, націлені за покупку закордонної нерухомості, шукають «дно» - адже де зараз дешевше, там і вкладати вигідніше. Все одно з часом ціни виростуть. Як показує статистика, серед країн, які відчули на собі вплив кризи, є ті, кому більш-менш вдалося утримати ринок житла «в узді» і країни, в яких ціни спрямувалися вниз із завидною швидкістю.

Латвія - найбільш істотний приклад «цінового дна»

Одним з таких анти-лідерів стала Латвія. За станом на серпень 2009 року ціни на нерухомість у країні знизилися в середньому на 75% у порівнянні з піковими показниками минулих років, повідомляє «МІЕЛЬ DPM». За останні два місяці року, що минає падіння ринку зупинилося і навіть було зафіксовано зростання в середньому на 6%. За словами експертів компанії, Латвія найскладніше з членів Євросоюзу переживає кризу, ринок нерухомості в країні «просів» найбільш помітно. Кількість угод на ринку житла в країні в цілому скоротилося більш ніж у три рази. У великих містах впали на 75% у порівнянні з піком, який був досягнутий в 2007 році. На даний момент вартість середньої квартири досягла рівня 2003-2004 років.
Чому ж ціни в країні настільки впали? Варто враховувати той факт, що на вартість житла в Латвії, починаючи з 2000 року, серйозний вплив чинило на майбутнє входження країни Євросоюзу. І ціни росли в залежності від стадії ведення переговорів про вступ Латвії до ЄС.
«Ціни на житлову нерухомість до середини 2007 року росли на 30-40% в рік в основному за рахунок спекулятивних покупок, - повідомляє М. Завалішина. - А потім навіть введення обмежень на видачу кредитів не врятувало ситуацію - в кризу падіння було неминучим і стрімким. За активним ростом пішло не менш нищівної падіння ».
Оскільки Латвія - країна Євросоюзу, то нерухомість в ній буде природним чином дорожчати. Не мине й кількох років, як ціни на латвійське житло дотягнуться до цін у країнах-союзниках. Саме тому експерти рекомендують купувати латвійську нерухомість уже зараз, оскільки більшого падіння цін вже не відбудеться, а бурхливе зростання цілком можливий. Можна сказати, що Латвія успішно пройшла «дно» ринку нерухомості і тепер повинна піти «на зліт».
Крім того, процедура покупки нерухомості тут не вимагає для іноземців ніяких додаткових витрат, таких як реєстрація юридичної особи і створення робочих місць для громадян країни. Також є можливість законної здачі в оренду купленої нерухомості іноземним громадянином зі сплатою відповідних податків. При веденні якої-небудь комерційної діяльності, нерезиденти Латвії повністю прирівняні до резидентів і ніяких додаткових податків не несуть. Також одним з вагомих аргументів на користь покупки нерухомості в країні є отримання багаторазової річної Шенгеновской візи. Власники нерухомого майна, а також власники бізнесу та їх співробітники, мають право оформити довгострокову Шенгенську візу строком до п'яти років. Крім очевидних переваг інвестицій у житло Євросоюзу, покупці закордонної нерухомості в Латвії отримують можливість протягом п'яти років вільно подорожувати по Європі. В окремих випадках є можливість отримати тимчасовий або постійний вид на проживання.
«Латвійські банки гарантують повну конфіденційність угод з нерухомістю та, незважаючи на кризову ситуацію, готові розглядати можливість іпотеки, в тому числі і для нерезидентів, - сказано в аналітичних матеріалах компанії« МІЕЛЬ DPM ». - Процентні ставки набагато вигідніше, ніж були три роки тому, наприклад, річна ставка в євро на сьогодні складає 5-6%. Іпотечні кредити можуть бути надані як приватним особам на покупку житлової нерухомості, так і юридичним особам для комерційних цілей. Банк кредитує до 60% вартості нерухомості ».
За даними «МІЕЛЬ DPM», на сьогоднішній день середня вартість «квадрата» вторинного житла в Ризі становить 477 євро. У деяких сегментах серійних квартир, в основному в малогабаритних, ціна коливається до від 450 до 600 євро за квадратний метр. Все залежить від якості житла та його розмірів. Середня вартість ризького елітного житла і квартир бізнес-класу варіюються від 1 500 до 2 000 євро за «квадрат». Нові ліквідні проекти вже досягли «дна», і продавати нерухомість ще дешевше просто неможливо - забудовникові простіше передати її банку в рахунок оплати боргів. Ціни на новобудови стабілізувалися, мінімальна вартість квадратного метра в нових проектах становить близько 800 євро.
Що стосується особняків і апартаментів, то, приміром, ціни в центрі Юрмали сягають 3 000-6 000 євро, але вони не є конкурентними. Трохи в бік від центру - і можна знайти нерухомість по 1 400-1 420 євро за «квадрат».
Ринок серійних квартир в Юрмалі особливо цікавий, також як і аналогічний ринок Риги він пережив серйозну струс. Тепер двокімнатну квартиру в Каугурі (дальня Юрмала) площею 50 кв. м можна придбати за 21 тисячу євро (420 євро за кв.м.). У центрі Юрмали (Дзінтарі Дубулти) середня вартість серійних квартир з евроотделкой коливається в залежності від якості ремонту від 800 до 1 400 євро за квадратний метр.
З протилежного боку від Юрмали, на Ризькому узмор'ї, розташоване Відземе. Подібно Юрмалі, Відземськоє курорти формувалися як місце літнього відпочинку рижан. Якщо ціни на елітну нерухомість і об'єкти бізнес-класу в Юрмалі коливаються сьогодні від 1 400 до 6 000 євро за «квадрат», то ціни в Відземе рідко перевищують відмітку в 2 000 євро, навіть за умови, що ми розглядаємо дуже гарну квартиру або навіть будинок. На Відземськоє узмор'ї розташовані такі відомі курорти як Царнікава, Саулкрасти, Салацгріва, Лімбажі і ін
Найпривабливіше в латвійської нерухомості на сьогоднішній день - це ціни: так низько (75% від рівня середини 2007 року) не впав ні один зі світових ринків в ході нинішньої фінансової кризи.


Дубаї - другий анти-рекорд

За 2009 рік зниження цін в Дубаї склав 47%, що стало рекордним падінням у світі за період з початку IV кварталу 2008 року по кінець III кварталу 2009 року, згідно Глобального індексу вартості житла. Активність на ринку іпотечного кредитування в країні теж помітно знизилася.
Таке стрімке падіння експерти пов'язують як з макроекономічними показниками, так і з більш локальними чинниками, як, наприклад, зростання безробіття в країні і стрімким збільшенням обсягу пропозицій на місцевому ринку житла.
Багато аналітиків попереджають, що говорити про початок відновлення ринку нерухомості в еміраті можна буде тільки при наявності позитивних показників за підсумками IV кварталу 2009 року. А на негативному стан цін в 2010 році може відбитися поява великої кількості нових і екзотичних площ. Однак до нових проектів, розташованим в хороших районах з розвинутою інфраструктурою, це буде ставитися в меншому ступені. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!