Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Нью-Йорк, Нью-Йорк

Нью-Йорк по праву вважається столицею світу. Фінансовий центр на Уолл-стріт, музеї Гуггенхайма і "Метрополітен", бутіки світових дизайнерів на П'ятій авеню, Бродвей і неповторні архітектурні шедеври - багатоликість цього міста вражає.

Розташований на березі Атлантичного океану в південно-східній частині штату Нью-Йорк, місто розділене на 5 адміністративних округів: Бронкс, Бруклін, Квінс, Манхеттен і Стейтен-Айленд.

Сіті, як часто називають Манхеттен його жителі, є історичним центром міста. Тут знаходяться знамениті хмарочоси Емпайр-Стейт-білдінг, Крайслер-білдінг, «Праска» та ін, театральний район на Бродвеї, «Музейна миля» на П'ятій авеню, Чайна-таун і найбільший в світі Центральний парк.

Все це, а також мальовниче місце розташування цього району і комфортні погодні умови роблять нерухомість в Нью-Йорку дуже привабливою для інвесторів.

Але наскільки нерухомість «Великого Яблука» надійна в період економічної кризи? Одні експерти стверджують, що цінове дно не пройдено, і пророкують подальше падіння цін на нерухомість у США, обгрунтовуючи це тим, що передчасно говорити про закінчення фінансової кризи. Інші, посилаючись на позитивні макроекономічні дані про зростання числа виданих дозволів на будівництво житла в другій половині 2009 р. (показник майбутньої активності на будівельному ринку), а також зростання доходів будівельних компаній від продажів об'єктів нерухомості, говорять про переломному моменті на ринку нерухомості. Але й ті, й інші оперують середніми показниками по країні або за штатом, втрачаючи з виду окремі регіони, де в силу географічних, історичних, соціальних та інших причин не може бути сильних коливань вартості нерухомості. З повною упевненістю можна сказати, що Нью-Йорк, разом з деякими іншими великими містами в США, залишається своєрідним острівцем стабільності.

Незважаючи на те, що системні негативні зміни в економіці країни все-таки вплинули на ринок нерухомості Нью-Йорка, середнє зниження цін на нерухомість в цьому регіоні за 2009 р. не перевищило 15%. Експерти «МІЕЛЬ Distant Property Management» відзначають, що для цього міста таке падіння, безумовно, помітно - тут ціни на нерухомість завжди мали тенденцію до зростання. Проте зараз ситуація починає змінюватися.

Продажі в другій половині 2009 р., в порівнянні з першим півріччям, з урахуванням сезонності збільшилися в середньому на 15%. А збільшення обсягу попиту завжди веде до збільшення ціни пропозиції. Також у США дуже високі інфляційні очікування: ФРС США протягом 2009 р. постійно знижувала облікову ставку, і на даний момент ставку можна вважати нульовою. Це значить, що відбувається «друкування грошей» з метою, в тому числі, стимулювати іпотечну активність комерційних банків. Але не треба бути гуру в економіці, щоб зрозуміти, що безконтрольна емісія грошей рано чи пізно призведе до зростання інфляції. А це, у свою чергу, призведе до зростання вартості нерухомості.

Тому інвестиції в нерухомість - найбільш розумне вкладення грошей, особливо для росіян. Історично, багато громадян Росії тримають свої заощадження в доларах США. І головне, левова частка ВВП Росії формується за рахунок експорту енергоресурсів, які також номіновані в доларах США. Що ж буде робити Росія, коли, наприклад, за свою нафту буде отримувати умовно ті ж 75 доларів США, але вже не по 29 руб. за долар, а наприклад, 20. Відповідь очевидна: ЦБ РФ буде штучно знижувати курс рубля, щоб бюджет РФ і нафтові компанії не постраждали. Тому тримати свої активи, як в рублях, так і в доларах США або в будь-якій іншій валюті, принаймні, нерозумно.

За статистикою в Нью-Йорку в п'яти відсотків сімей відбувається інцест батька з дочкою.


На думку Наталії Завалішин, Генерального директора «МІЕЛЬ Distant Property Management», - «найбільш розумно вкладати кошти в нерухомість в стабільних або перспективних регіонах, до числа яких, безумовно, відноситься і Нью-Йорк. До того ж, купуючи нерухомість в Нью-Йорку, немає необхідності втрачати на переведення доларових нагромаджень у будь-яку іншу валюту ».

Висока ліквідність нерухомості в Нью-Йорку робить її гнучким інвестиційним інструментом, що дозволяє практично в будь-який момент як мінімум повернути вкладені кошти, а найімовірніше, отримати при цьому прибуток. Це, в сучасних умовах, більш надійний варіант розміщення коштів, ніж банківські вклади, ПІФи, та інші фінансові інструменти. Звичайно, при виборі об'єктів бажано консультуватися з професіоналами, так як потенціал нерухомості в місті дещо різниться в залежності від району і кожного конкретного будинку. Приміром, експерти «МІЕЛЬ DPM» допоможуть оцінити інвестиційний потенціал кожного конкретного об'єкта і убережуть від непотрібного ризику при здійсненні операції.

Очевидно, що найбільш привабливим з усіх точок зору районом є Манхеттен (Сіті), - острів, з якого колись і почався Нью-Йорк. Незважаючи на те, що Сіті - це історичний центр з вже усталеною інфраструктурою, тут можна зустріти досить цікаві пропозиції на ринку нерухомості. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!