Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Закордонне житло: дохідні інвестиції з відкритими кордонами

Розглядаючи покупку нерухомості за межами країни, невірно ставитися до цього, як до непомірним витрат "з сумнівними перспективами". Більш детальне вивчення зарубежногоо ринку показує, що придбаний об'єкт дозволить витягти з нього дохід і відкрити кордони.

Купівля закордонної нерухомості росіянами вже перестала бути просто модним віянням для обмеженого числа заможних персон. Але ті співгромадяни, хто в числі «першопрохідців» вже придбали житло чи комерційні об'єкти закордоном, переконалися, що зробили вигідне вкладення власних коштів.

Багато хто до сих пір вважають, що угоди з нерухомістю за кордоном - це непомірні витрати, постійні проблеми з місцевим законодавством для нерезидентів, обтяжливі податки, відсутність постійного доступу до власного житла через проблеми з візами та знаходження відповідальної за угоду сторони на території іноземної держави . У результаті формуються міфи і помилкові стереотипи про неможливість повноправного використання власності і ризик втратити великі гроші. У реаліях жодне серйозне агентство, тим більше що працює в Росії і несе перед своїми клієнтами відповідальність за свої угоди, не стане пропонувати проблемні країни і нерухомість, і працювати з недобросовісними закордонними партнерами, а навпаки постарається мінімізувати можливі ризики при покупці.

Розвінчати головний міф про «великі гроші». Також як і з російською нерухомістю, кінцева ціна конкретного об'єкта на зарубіжному ринку залежить від його споживчих характеристик: розташування, загальної площі і класності. Але, на відміну від високих навіть у посткризовий період цін на житло у великих російських містах, більшість європейських апартаментів виглядають куди привабливіше. Приміром, у Болгарії квартиру-студію або апартаменти в престижній курортній зоні можна купити за ? 25-70 тис., студії та апартаменти в Чорногорії в середньому обійдуться в ? 70-150 тис., в Чехії - ? 80-120 тис. Ціни у Франції, наприклад, на Лазурному березі, починаються від ? 170 тис., в Іспанії та Італії, в курортних зонах - від ? 70 тис., в провінціях Німеччини можна знайти цікаві пропозиції від ? 30 тис. Готові відкривати світ за межами Європи - в США самий високоорганізований ринок нерухомості, а ціни тут навіть на океанському узбережжі можуть виявитися цілком посильними. А на Манхеттені студію можна знайти за 300 тис. доларів (? 214 тис.). Тепер порівняйте це з вартістю власної квартири. До речі, закордонна комерційна нерухомість також цілком доступна по грошах. А до привабливими цінами варто додати ще й більш доступну іпотеку з низькими, порівняно з російськими, процентними ставками по кредиту.

У ряді країн існують іпотечні програми, що передбачають індивідуальний графік погашення, при якому існує відстрочка на погашення тіла кредиту. У цьому випадку, при бажанні, угоду можна планувати як інвестиційну, на декілька і більше років. Такий підхід дозволить увійти, наприклад, в споруджуваний проект з набагато меншою сумою, залучаючи додаткові іпотечні гроші. У міру будівництва об'єкт буде рости в ціні. Не виключено, що за цей час локальний ринок додасть ще нехай і невеликий відсоток на вкладений капітал за рахунок зростання цін на нерухомість. А по завершенні будівництва житло або комерційний об'єкт можна здавати в оренду - ще один додатковий дохід. Після закінчення планованого терміну виходимо з інвестиційного проекту з фіксованою прибутком, продавши об'єкт і повністю погасивши іпотечний кредит. За розрахунками «МІЕЛЬ Distant Property Management» подібні інвестиційні пакети, які можна в індивідуальному порядку спланувати за участю професійних консультантів, у ряді випадків дозволяють одержувати більш високий прибуток, ніж традиційні фінансові інструменти, такі як банківські вклади і ПІФи.

Інвестиційна пропозиція по об'єкту нерухомості враховує витрати на його оформлення, податки як на придбання, так і на здачу в оренду, а також комунальні платежі. Всі ці збори і відрахування цілком порівнянні з російськими, в будь-якому випадку, інвестиційний пакет розраховується з гарантованим прибутком і повністю гасить ці витрати. Натомість вимушених витрат покупець отримує право абсолютно законно володіти та розпоряджатися своїм майном на території іноземної держави. А також, ще й право постійного доступу до нього з мультівізи або навіть видом на проживання в ряді країн - ще один очевидний плюс покупки закордонної нерухомості.

Для чого у результаті «просунуті» російські громадяни купують нерухомість за кордоном? Останнім часом все більше клієнтів «МІЕЛЬ DPM» розглядає це придбання саме як довгострокове інвестиційне вкладення, в розрахунку на майбутнє. І мова далеко не завжди йде про тих, хто вже купив собі міське житло, заміський котедж і тепер підшукує «третій будинок» в цивілізованій курортній зоні, або в затишних європейських містах. Багато підбирають одночасно комерційну і житлову нерухомість «в комплекті» для ведення бізнесу на території іноземної держави. Ряд покупців планують навчати дітей за кордоном. До речі, для таких клієнтів ідеально підходить варіант з іпотекою без виплати тіла кредиту, що цілком може бути порівнянна з орендною платою і наступним перепродажем. Також купівлі житла здійснюються з метою відпочинку і здачі в оренду - це дозволить отримувати додатковий прибуток і значно полегшить візовий режим. Далекоглядні співгромадяни розглядають варіант ПМП, в тому числі і на пенсії, для себе або своїх батьків. Ну а тим, хто поки що побоюється виходити на зарубіжний ринок нерухомості, доведеться насолоджуватися тільки туристичними поїздками. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!