Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Виставки закордонної нерухомості позначили пріоритети

П'ятьма виставками закордонної нерухомості, традиційно пройшли в ТЦ "Тішінка", компанія aiGroup закрила весняний виставковий сезон 2010. З успіхом пройшли стали вже дуже популярними і успішними виставки «Болгарська Дім», Moscow International Investment Show, Moscow International Property Show та St. Petersburg International Property Show, а також нова виставка Moscow Golf & Luxury Property Show. Підводячи перші підсумки, можна сказати, що ринкові тренди року позначені. У всякому разі, для прогнозів із приводу розвитку ситуації в сегменті закордонної нерухомості достатньо даних.

«Наші виставки - це не магазин з продажу об'єктів нерухомості, - зауважив організатор виставки - президент компанії aiGroup Кім Ваддуп. - Це місце зустрічі покупця і продавця, майданчик для обміну інформацією та дискусій. Ось чому підсумки наших виставок - не просто певне число угод, а ще й висновки про те, яким шляхом піде ринок найближчим часом ». Слід погодитися з керівником компанії. Аналіз пропозицій, з якими виходять учасники, оцінка активності відвідувачів, коментарі спеціалістів - все це створює досить об'єктивну картину ринкової ситуації.

Якщо говорити про переваги покупців та інвесторів, то про це можна судити по аудиторії, яку збирали стенди різних компаній. Поза конкуренцією Болгарія. Далі Іспанія, Італія, Кіпр, Чорногорія, Єгипет, Туреччина. Загалом, список звичний. Інше питання, що для серйозних висновків мало спостережень за тим, де саме товпляться люди. Важливо - що запитують, важливо - чи готові вони купувати нерухомість і з якими цілями - для життя або щоб вкласти кошти. З цієї точки зору особливий інтерес представляє думка фахівців провідних компаній, які здатні оцінити не тільки вузький сектор ринку, але й загальний стан справ.

На думку директора з продажу компанії IPC Russia Ольги Вольф Юджел, ніяких революційних змін на ринку не передбачається. Учасники ринку вже пристосувалися до нових умов. «Продовжує дивувати хіба що друга хвиля популярності Чорногорії, - зазначає Ольга Вольф Юджел. - При тому, що як такої реклами чорногорської нерухомості немає, інтерес до неї дуже великий. Але, звичайно, тут відіграють свою роль і плани країни увійти до ЄС, і прийнятні ціни, і близькість мов ». На те, що про кризу говорять все менше, звернув увагу і керуючий директор компанії VFI Europe Дмитро Богатов. «Ті, хто прийшли на виставку, вони в порядку, то чого їм про кризу говорити? Для тих, хто встояв, криза мав оздоровчий ефект. Зараз люди вкладають гроші і вже не думають заробити 100%, як це було раніше, і це, безумовно, позитивне явище. Що стосується конкретних напрямків, то можу відзначити, що інтерес до Калабрії, де ми реалізуємо цілий ряд проектів, продовжує зростати. Думаю, це пов'язано, перш за все, з тим, що ні в одному з регіонів Італії немає такого вибору об'єктів в доступному ціновому сегменті ».

Юлія Кравчук, консультант із зарубіжної нерухомості агентства закордонної нерухомості Bureau DuMonde, продовжуючи розмову про популярних напрямах, зауважує, що на Кіпрі ситуація більш сприятлива, ніж можна було очікувати. «Кіпр втримався, покупці це оцінили, сталася переорієнтація, що радує і забудовників, і операторів». Юлія Кравчук вважає, що якщо вже на початку року пройшла велика кількість угод, то варто очікувати, що протягом року їх кількість буде тільки зростати. Експерт прогнозує, що до кінця року зростання цін на кіпрську нерухомість складе 10-20%, оскільки більшість забудовників не тільки не заморожують проекти, але починають нові, роблячи при цьому масштабні капіталовкладення. «Це свідчить, що ринок достатньо стабільний, стійкий, інвестори не бояться вкладати в нього кошти». У той же час, оцінюючи спільні перспективи ринку, Юлія Кравчук застерігає від ейфорії: «Те, що було в 2008 році, ніколи не повернеться, в будь-якій сфері. Ми сподіваємося, що положення хоча б стабілізується, люди зможуть бути спокійними та впевненими в завтрашньому дні, а вже це позитивно позначиться на вкладеннях в закордонну нерухомість ».

Ще однією особливістю, зазначеної в ході весняних виставок, слід назвати зростання популярності країн Східної Європи. Приміром, Чехія і Угорщина вже підходять за частотою запитів до числа лідерів. «Коли ми тільки вийшли на російський ринок, Угорщину майже не знали, і ніхто навіть не думав купувати угорську нерухомість, - каже генеральний директор компанії WESTINVEST Ендре Ердош. - Ми тоді буквально «ловили» відвідувачів. А зараз все частіше йдуть цілеспрямовано, шукають підходящу нерухомість саме в Угорщині ». На наше запитання, у чому причина, р-н Ердош відповів, що справа і в хороших політичних і економічних взаємовідносинах між нашими країнами, і в сприятливих законодавчих умов: «По-перше, власність можна оформити на фізичну особу, тобто не треба оформляти фірму, яка потім 20 років буде висіти у вас на шиї. По-друге, фізична особа стає власником землі, а це гарантія, що завтра до вас не прийдуть з розмовою, що ось тут місто вирішило побудувати магістраль чи висотний будинок. І, по-третє, в Угорщині немає ніяких проблем з видом на проживання ».

Сергій Сандер, партнер компанії Vostok-Zapad, вважав за потрібне зазначити, що зростання популярності стосується не тільки Болгарії, Іспанії, Чорногорії, але й такий дорогий країни, як Швейцарія. За його словами, за останній час кількість угод різко зросла. «Якщо раніше були чутки, що хтось із сильних світу цього купив десь у Швейцарії якийсь будинок, то зараз ми маємо справу з представниками російського бізнесу, які купують нерухомість легально, вони відкрито, з дотриманням усіх формальностей перераховують гроші» . Сергій Сандер зазначив що тішить його тенденцію: російські інвестори все більше уваги звертають на великі інвестпроекти, вони охоче вкладають у комерційну нерухомість, і це теж знак одужання ринку.

Якщо врахувати, що зимовий святковий період і 2 останні літні місяці визнані мертвими сезонами на ринку нерухомості, можна сказати, що виставки, проведені компанією aiGroup, задають тон році, і з цієї точки зору слід бути особливо уважними до тих тенденцій, які виявляють ці виставки . Залишається сподіватися, що фахівці, висловлювали, нехай і обережні, але все ж таки оптимістичні прогнози, не помилилися у своїх припущеннях. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!