Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Бенілюкс: три монархії в серці Європи

Всупереч усталеній думці більшості інвесторів про те, що купувати нерухомість потрібно тільки на швидко зростаючих ринках - в Іспанії, Болгарії та Чорногорії, - заможні громадяни виявляють інвестиційний інтерес до стабільного Бенілюксу. І не дивно, адже Нідерланди - одна з найбільш відкритих і лояльних країн по відношенню до переселенців, у Бельгії - практично найнижчі в Західній Європі податки, а нерухомість Люксембургу стабільно демонструє високі показники прибутковості від здачі об'єктів в оренду.

Союз Бельгії, Нідерландів і Люксембургу, або Бенілюкс, замислюєшся спочатку як митний, давно поширилася на всі сфери взаємовідносин цих країн. Незважаючи на появу Європейського союзу з вільними межами та єдиною валютою, зв'язку Бенілюксу стають тільки сильніше, роблячи його острівцем стабільності Європи і гарантуючи інвесторам збереження вкладених коштів.

Мало хто відразу скажуть, чому ж примітні ці три конституційні монархії, проте мало хто не чув про нідерландською курортному місті Гаазі, відомому по штаб-квартирі Міжнародного суду, про столицю Бельгії й усього Євросоюзу Брюсселі і маленькому люксембурзькому містечку, що дав назву глобального європейського договору, - Шенгені. При цьому, незважаючи на цілісну значущість всього Бенілюксу для Європи і його історичну спільність, кожна із країн союзу має свою унікальну особливість.

Нідерланди - королівство тюльпанів і розвиненої інфраструктури

За результатами проведеного нещодавно опитування, Нідерланди стали самої гостинної країною в Європі. І це не дивно, адже історичне різноманіття віросповідань, національностей і ліберальне законодавство виховали в голландців терпимість, відкритість і космополітизм.

Нідерланди відрізняються нежарким літом і теплою зимою, що, вкупі зі старовинною архітектурою та мальовничою природою, роблять цю країну хорошим місцем для розміреного життя відбулися людей. Місцеві свята, самобутні та яскраві, приваблюють туристів з усього світу, а на знамениті щорічні паради тюльпанів приїжджають навіть глави іноземних держав.

Потужна інфраструктура і розвинене, зростаюче виробництво при високому рівні життя в цій країні сприяє залученню і робочої сили. Причому пропозицію від роботодавців дуже різноманітно: у Нідерландах розташовуються штаб-квартири та виробничі потужності таких транснаціональних корпорацій, як Royal Dutch / Shell, Unilever, Royal Philips Electronics, розвинений реальний сектор економіки і банківська система.

Аналітики «МІЕЛЬ Distant Property Management» зазначають, що активну роль у залученні іноземних працівників грає місцевий уряд. Нідерланди є країною з найбільш чітко і прозоро прописаним законодавством в області імміграції та натуралізації.

Існує багато підстав для запиту виду на проживання в Нідерландах, але найбільш простим і надійним підставою є володіння власним бізнесом на території країни (так звана «бізнес імміграція»). Вид на проживання можуть отримати і члени родини підприємця, у разі, якщо фінансові показники діяльності компанії і доходи підприємця дозволяють їм перебувати на території Нідерландів.

Якщо говорити про бізнес у сфері нерухомості, то, незважаючи на мінімальну кількість об'єктів, що виставляються на продаж в країні, на ринку можна зустріти цікаві інвестиційні пропозиції.

Наприклад, готель «DE ARK» знаходиться в місті Делфт (Delft), що між Гаагою і Роттердамом. Делфт - перша столиця Нідерландів, відомий як історико-культурний і туристичний центр і знаменитий своїми каналами, архітектурою і Делфтського порцеляною.

Готель «DE ARK», побудований в 1936 році, розташований в центральній частині міста, на одному з каналів і складається з 6 стоять поруч (впритул один до одного) будинків, об'єднаних в єдиний комплекс. Поруч розташовані зони магазинів, ресторанів, розваг. Загальна площа готелю складає 1 350 м.кв.

Готель складається з 28 великих кімнат з сучасним сантехнічним обладнанням та меблями, залів для сніданків і бару.
У зеленому дворі облаштовані тераси для їжі, кави і т.д. Орієнтовна прибутковість готелю - 7-8% річних, що, при вартості в 4200000 EURO (без урахування додаткових витрат), є дуже гарним показником. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!