Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Курортна іпотека: взяти кредит і залишитися в плюсі

Leaseback, або гарантовану ренту, придумали у Франції. Але ось уже кілька років ця приваблива для інвесторів схема здійснює переможний хід по середземноморським курортам. Чому б її не застосувати в Росії, на Чорноморському побережжі? Здавалося б, такий розвиток подій було б логічно. Але, на жаль, як з'ясувалося, у нас немає умов, за яких гарантована рента могла б працювати.


Як заробити на туристах
З тих пір, як французи придумали цю ефективну в усіх відношеннях схему, країна підняла свій туристичний ринок на новий рівень. У Франції була розроблена і прийнята ціла програма, відповідно до якої девелоперські компанії отримують безкоштовно хороші ділянки під будівництво курортних комплексів. Це дозволяє їм виставляти невисокі ціни на апартаменти і вілли. Будівництво неодмінно страхується державою, а відома і велика керуюча компанія зобов'язується взяти на себе повне післяпродажне обслуговування: здачу житла в оренду, сервіс (прибирання, ремонт тощо), причому гарантує певний відсоток від оренди. Власник нерухомості отримує стабільний дохід незалежно від того, чи вдалося компанії здати його власність. Як розповів Ігор Індріксонс, директор відділу інвестицій у закордонну нерухомість IntermarkSavills, при цій схемі отримання відсотків від оренди гарантується протягом тривалого терміну - 10-15 років. Крім того, власнику повертається ПДВ, що становить 19,6%. «Проте при цьому останньому умови власник не повинен продавати свою нерухомість протягом 19 років», - повідомляє Станіслав Зінгель, президент міжнародного агентства закордонної нерухомості Gordon Rock.

Договором може бути передбачена можливість проживання власника (або інших осіб за домовленістю з власником) в обумовлений термін протягом року - в цьому випадку прибутковість буде трохи нижче, зауважує Станіслав Зінгель. У середньому прибутковість за схемою leaseback варіюється від 4 до 6% на рік, залежно від умов. Усі ризики, пов'язані зі здачею житла, переходять під відповідальність керуючої компанії. Наприклад, якщо наймач завдав шкоди квартирі, це проблема компанії, а не власника нерухомості. Після закінчення договору leaseback керуюча компанія зобов'язана здати нерухомість власнику у тому вигляді, в якому отримала. Після закінчення договору власник може його продовжити, або продати свою нерухомість, або жити в ній.

Але головна «родзинка» leaseback - у тому, що доходи від оренди можуть покривати іпотечні платежі. У цьому випадку покупець отримує об'єкт за ціною початкового внеску, тобто за 30-50% вартості. «У більшості випадків витрати на кредит можна покрити доходами від оренди, якщо позика становить до 60-70% від вартості житла за ставкою 4-5%», - каже Станіслав Зінгель. Це звичайна іпотечна ставка у Франції.

На фешенебельному курорті Атлантики, в провінції Бретань, за даною схемою пропонується новий 4-зірковий житловий комплекс. Він розташований всього в 150 метрах від берега океану і має SPA-центр, критий і відкритий підігріває басейн, підземну і наземні парковки, дитячий клуб і майданчики для ігор і т. д. Строк договору на leaseback - 9 років. Прибутковість гарантується в розмірі 4,5% без проживання власника в комплексі та у розмірі 4% з можливістю його проживання протягом 5 тижнів на рік (тиждень у високий сезон, 2 тижні в міжсезоння і 2 тижні в низький сезон). Як повідомив Станіслав Зінгель, ціни на leaseback-апартаменти починаються тут від 121 тис. євро, включаючи меблювання і місце в підземному паркінгу. З управляючою компанією можна домовитися про проживання на довший термін або про проживання в інших об'єктах, керованих даною компанією.

Ромуальд Шидловський, керівник Vita Special Estate, розповів про комплекс «Каміольская лоза», який розташований на Лазурному Березі, в 20 км від світського життя Канн, в гірській місцевості серед виноградників і оливкових гаїв. Проект має власну продуману інфраструктуру. Мінімальний початковий внесок тут становить 10%, гарантований дохід від здачі в оренду - 4,1% річних протягом 11,5 років. Французька Рив'єра відома інвестиційної стабільністю, адже за останні 10 років щорічний приріст прибутковості в регіоні не опускався нижче 15%, додає Шидловський.

Перспективи у даної схеми більш ніж райдужні. Як правило, об'єкти leaseback будуються там, де є потік потенційних орендарів: узбережжя, туристичні, ділові та фінансові центри, світові столиці. Міжнародний бізнес і пристрасть людей до подорожей сприяють розвитку leaseback. Забудовники, пропонуючи гарантовану ренту, мають можливість підвищити динаміку продажів, ну а держава одержує в підсумку розвинений курортний регіон. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!