Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Греція не продається

Шум навколо продажу грецьких островів звернув увагу на досить екзотичний ринок. Так чи можна все-таки прикупити клаптик землі в Іонічному або Егейському морі?

"Греція збанкрутувала і продає острови!" - Вже не перший місяць запевняє світова преса. Умамі міцно заволодів образ прекрасної, але недолугої країни, якої заради виплати боргів припадає виставити на продаж клаптики суші, сірими перлинами розкидані по Егейському і Іонічним морів. Той факт, що Греція не збирається продавати жодного з 6000 своїх островів, а самі греки обурені подібними пропозиціями, не сильно бентежить: по-перше, диму без вогню не буває - чутки, ймовірно, розвіються лише коли Афіни позбудуться необхідності розплачуватися за свої борги чужими кредитами. По-друге, приблизно 60 острівців все ж таки знаходяться у приватній власності, а отже, можуть і поміняти власника.


Острови розбрату
Сенсаційні заголовки з'явилися у квітні цього року, коли Греція опинилася на межі банкрутства через високого боргу і бюджетного дефіциту, а країни єврозони засіли за обговорення кредитів для Афін. Нагадаємо, що менше за всіх вкладатися в порятунок Греції хотілося Німеччині - по тій очевидної причини, що першою економіці єврозони платити доведеться більше за інших. Тут-то і виступив депутат бундестагу Франк Шеффлер, чия партія входить у правлячу коаліцію. Назвавши Грецію "бездонною бочкою", він запропонував грекам вихід: кинути сподіватися на допомогу німців, а взяти та й продати свої острови, щоб виплатити 300-мільярдний борг. Цей пробна куля був відкинутий і грецькими властями, і владою ЄС, але шум був великий. Не менше змусила говорити про себе і що вийшла в кінці червня стаття британської The Guardian, чий заголовок вичерпував практично всі її зміст: "Греція продає острова, щоб допомогти економіці".

Деякі формулювання статті особливо зачепили греків, про що редактора The Guardian сповістив в особистому посланні офіційний представник уряду. "Сама припущення, - писав у ньому Йоргос Петалотіс, - ніби Греція думає про розпродаж островів, оскільки держава не в змозі влаштувати базову інфраструктуру або охорону порядку на більшості з них, - саме це припущення притягнуто за вуха, невірно і образливо". До честі газети потрібно сказати, що на сайті вона виправила заголовок на більш коректний. А розмова з представником Романа Абрамовича переконала The Guardian прибрати з тексту пропозицію, де стверджувалося, ніби цей бізнесмен подумує про придбання землі на грецьких островах.

Все це, однак, не завадило сотням видань передрукувати статтю в її початковому варіанті. Судячи з усього, Греції доведеться витратити чимало часу і сил, щоб розвіяти припущення і чутки про продаж островів, які не продаються, але які дуже хочуть купити.

Треба визнати: державам траплялося продавати свої території або ж здавати їх в оренду, але до цього, як правило, підштовхували зовнішні обставини або неможливість, як у випадку з колись російської Аляскою, ці території утримувати. Лише вимушеної, силовий можна назвати "оренду" Гонконгу британською короною або бази Гуантанамо на Кубі військовими США. Від поступки своїй території віє здачею позицій, тому в наш час ні одна держава - Греція не виняток - на такі операції не піде. Не кажучи вже про те, що припущення про продаж Родосу - острова з населенням понад 100 тисяч - виглядають відвертою нісенітниць.

Експерт у геополітиці Майкл Стросс припустив в The New York Times, що Греція могла б вибиратися з боргових зобов'язань більш м'яким шляхом - за рахунок концесій. Наприкінці XIX століття, нагадує Стросс, Греція була змушена оголосити дефолт, після чого віддала кредиторам право присвоювати прибутку монополій, які торгували паливом, сіллю і сірниками, і навіть збирати податок на тютюн.

Але сьогодні в Афінах і такі сценарії називають неправдоподібними. Навіть підписаний з ЄС і МВФ меморандум про 110-мільярдні кредити проходить в ці дні випробування грецької судовою системою. Це означає, що оголошений урядом скорочення зарплат і пенсій, під яке країна отримала кредити, цілком ще може бути визнано неконституційним. Що вже тут говорити про концесії ...

Словом, правда здасться таблоїдам нудною. Грецьке держава володіє великими земельними ділянками, в тому числі на островах. Деякі з них можна продати або вигідно здати в оренду, попередньо побудувавши на них, наприклад, сучасні готелі: власникам - прибуток, державі - податки. Але ось чи можна назвати подібні угоди продажем островів? Тільки якщо гнатися за сенсацією заради сенсації. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!