Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Криза на ринку житла в США може повторитися

Відновлення цін на житлову нерухомість в США, яке почалося на початку 2009 року, загальмувалося. Ціни на будинки в травні-червні 2010 року знову поповзли вниз. Деякі експерти прогнозують повторення кризи на ринку житла.

Остаточні офіційні дані по продажах житла та динаміку цін на нього за травень - червень 2010 року будуть опубліковані протягом декількох тижнів. Проте попередні дані найбільших ріелторських компаній показують, що попит впав, а ціни на житло пішли вниз. Так за даними компанії Zillow.com, що базується в Сіетлі, у травні ціна на житло різко пішли вниз, хоча з початку року вони повільно, але все ж росли.

За даними фірми Radar Logic, що базується в Нью-Йорку, до 30 квітня цього року ціни на житло підвищилися на 1,9%. Травнева зміна тренда зіпсувала всю статистику. За перші п'ять місяців поточного року вартості житлової нерухомості знизилася на 1,7%. Причому це падіння поширяться нерівномірно по території США. Наприклад, ціни на житло в таких містах, як Сан-Дієго, Лос-Анджелес і Бостон показують зростання від 2% до 4%, а ціни в Лас-Вегасі, Майамі та інших містах знизилися від 6% до 7%.

Наприкінці червня аналітики інвестиційного банку Goldman Sachs, заявили, що їх власні викладки за даними житлової нерухомості, вказують на те, що зростання цін, яке спостерігається в 2009 році, зупинився. Ціни на житлову нерухомість у США знизяться в 2010 році на 3% у порівнянні з минулим роком. При цьому найбільше постраждають міста Лас-Вегас, Портленд (штат Орегон), і Сіетл. У світлі зростаючих випадків несплати за іпотечними кредитами у цих містах, банкіри компанії Goldman Sachs прогнозують падіння цін від 4% до 12% у найближчі місяці. «У номінальному вираженні, у нас не було такого падіння цін по країні з часів Великої депресії», - говорить економіст компанії Zillow.com Стен Хамфріс.

«Я не впевнений, що це можна навіть назвати повторенням кризи, так як я не впевнений, що ми вийшли з нього, - говорить виконавчий директор Radar Logic, Майкл Федер. За його словами, в минулому році ціни піднялися оскільки в якийсь момент попит перевищив пропозицію через те, що ціни були досить низькими. Але через відчужень житла внаслідок несплати боргів за кредитами пропозицію неухильно зростало, а попит пішов на спад. У тому числі і через те, що в червні закінчила діяти програма податкових пільг для тих, хто став власником житлової нерухомості вперше. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!