Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Національне агентство малоповерхового й коттеджного будівництва

(«НАМИКС»)
Олена Миколаєва, президент:
У питанні знижок на житло економ-класу, необхідно врахувати, що оптимальні знижки нерозривно зв'язані зі справедливою ціною на квадратний метр. У справжніх економічних умовах знижка може бути істотної, але не виходити за рамки здорового глузду. Для житла економ-класу самий безпечний варіант знижки становить близько 10%. Занадто більша знижка може говорити про утруднення продавця.


Група компаній «Нова Рига»
В'ячеслав Яшин, директор по розвитку:
Заміські проекти категорії «економ» піддалися різної цінової корекції залежно від ступеня готовності. Девелоперы, що реалізують проекти на завершальній стадії або в стадії високої готовності, неохоче йдуть на знижки або зниження ціни, однак можуть пропонувати різні акції для створення купівельного ажіотажу й залучення уваги до селища в період щодо зростаючого попиту. З іншої сторони в проектах на початковому етапі, девелоперы, що встигли одержати кредити на реалізацію проекту й змушені зараз думати про їхнє повернення можуть знижувати ціну до 50%, але варто пам'ятати що, «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці» і задуматися про те, на які засоби цей проект буде реалізовуватися.


Компанія Аин-Девелопмент
Микита Абрамов, директор по розвитку:
Ми спеціалізуємося на південному напрямку Підмосков'я. Нових проектів на даний момент практично немає й не планується, тому попит та пропозиція приблизно равновесны. Однак сьогодні доводиться йти на поступки покупцеві й уводити різні стимули у вигляді знижок (5-10%), або пільгових курсів.


Резюме Інтернет-Журналу про нерухомість Metrinfo.Ru
Підіб'ємо підсумок нашому опитуванню. Як підтверджують наші експерти, криза ще більше підштовхує заміський ринок у нішу економа-класу. Але й «економові» зараз нелегко. Люди хоч і цікавляться більше віддаленими селищами, і скромними будинками з невеликими земельними ділянками, але саме цікавляться, прицениваются, і не дуже-те що й купують. При цьому, як затверджують наші коментатори, сьогодні можна одержати гарну знижку. Але - у межах розумного. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!