Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Група компаній «Нова Рига»

В'ячеслав Яшин, директор по розвитку:
Помітна зросла активність у сегменті економ - класу. доходи, Що Скоротилися, «середнього класу», відсутність реальних можливостей одержати іпотечний кредит під розумний відсоток, страх перед прогнозованим зниженням цін на міську нерухомість і коттеджные селища бізнес-класу, а так само багато інших макроекономічних факторів змушують покупців, що розраховували на покупку заміського будинку в сегменті «бізнес», звернути свою увагу на « економ-клас».


Компанія Аин-Девелопмент
Микита Абрамов, директор по розвитку:
На даний момент у зв'язку з різким скороченням купівельної спроможності й фактичним зникненням іпотеки, споживачі почали цікавитися селищами економ класу з далекістю 50 км.від Москви. Якщо раніше основні продажі доводилися на селища, що перебувають на 28 - 33 км, то сьогодні це 50 - 55 км, де рівень цін на 30 - 40 % нижче.


2. У які строки сьогодні розкуповуються будинку в селищах економ-класу?


Агентство нерухомості «Абетка Житла»
Наталя Орлова, керівник департаменту елітного житла:
Разові продажі не можна назвати словом «розкуповуються». Для коттеджного селища нормальний строк реалізації - від 1 року до 5 років. Готові житлові будинки в сформованому коттеджном селищі за умови адекватної ціни продаються протягом 1-2 місяців. Сезон продажів будинків «під обробку» - весна. Це наша перша кризова весна! Попит і активність цього ринку, як і курчати, уважають по осені.


Фінансово-будівельна корпорація «Лідер»
Григорій Алтухов, радник президента:
Строки експонування, безсумнівно, збільшаться. Для селищ, які зараз перебувають на початковій стадії будівництва, збільшення строку реалізації складе від 15 до 40 відсотків. У середньому замість трьох років - чотири й т.п. Ці строки дуже сильно залежить від поточних дій забудовника. Якщо будівництво селища заморожується (в основному - неофіційно), то через 2-4 місяця помітно падають продажу. А для того, щоб «підняти» продажі після завершення кризи, буде потрібно півроку після поновлення будівництва.


Група компаній «Нова Рига»
В'ячеслав Яшин, директор по розвитку:
Якщо селище економ-класу вже здебільшого побудований і має готові будинки на продаж, то ймовірність реалізації такого селища досить висока (до 10 будинків на місяць, возможно й більше). У селищах на початковій стадії забудови, за умови наявності документів на землю й можливості оформлення землі у власність безпосередньо після оплати, спостерігається значна активність покупців бажаючих придбати земельні ділянки без підряду або з відстрочкою підряду на 3 - 6 місяців. Строки експонування об'єктів категорії «економ» помітно не помінялися.


Компанія Аин-Девелопмент
Микита Абрамов, директор по розвитку:
Ще рано говорити про збільшення або зменшення строків раскупаемости. Тому що зараз спостерігається ефект відкладеного попиту (у зв'язку з незрозумілою ситуацією на ринку велика кількість людей відклалася ухвалення рішення об покупки на невизначений строк), але це може вилитися в різкий ріст продажів у майбутньому. Ми у своїх проектах і розрахунках збільшили строк реалізації на 50% у порівнянні з минулими проектами


3. Яке сьогодні співвідношення попиту та пропозиції в сегменті економ-класу? На які знижки можуть розраховувати покупці?


Компанія «Велес Капітал Девелопмент»
Віктор Мартанов, начальник відділу продажів керування реалізації проектів:
Якщо 2 роки тому співвідношення між попитом та пропозицією в сегменті економ-класу становило 82% до 18%, то зараз воно змінилося. Наступаючий сезон продажів небагато прояснить цю ситуацію. Ціни, зазначені на сайтах, ні про що не говорять. Скрізь є схований дисконт, що обговорюється в офісі після перегляду.


Агентство нерухомості «Абетка Житла»
Наталя Орлова, керівник департаменту елітного житла:
Попит збільшився. Пропозиція - теж. Але поки немає гармонічного балансу між ціною попиту й ціною пропозиції. Не має можливості інвестор продавати зі збитком. Тому реальні знижки - не більше 20-30%. Купівельний попит поки настроєний на більше.


Компанія « Пересвітло-Инвест» (входить у ГК « Пересвітло-Груп»):
Наталя Бланкова, маркетолог:
До осені 2008 року більше затребувані були котеджі площею 300-500 кв.м - близько 45% (в 2007 році на таку площу доводилося 15% запитів). Скоротився попит на котеджі площею до 300 кв.м - з 70% в 2007 році до 15% в 2008 році. Одночасно зросла частка котеджів площею більше 700 кв.м - з 8% в 2007 році до 12% в 2008 році. Однак, в 4-м кварталі дані показники почали коректуватися й за значеннями наближатися до рівня 2007 року. Удома площею 300-500 кв.м зберегли лідируючу позицію - близько 30%. Котеджі площею менш 300 кв.м збільшили свою частку до 27%.

В 2007 році найбільшим попитом користувалися селища, розташовані на відстані 50 км від Москви - 56%. Також значним був попит на селища до 30 км - 28%. В 2008 році найбільш кращими залишилися проекти на відстані від 50 км - близько 60%, збільшився попит на селища 30-50 км - до 25%, і, відповідно, знизився на селища поблизу Москви до 30 км - 15%.

Вартість будинків у селищах економ-класу в 4-м кварталі знизилася в середньому на 10-20%. По деяких проектах зниження цін могло доходити й до 45%, але це тільки по проектах, що має істотні вади в концепції й місці розташування.
скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!