Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Агентство нерухомості «Абетка Житла»

Наталя Орлова, керівник департаменту елітного житла:
Купівельні переваги змінилися радикально. До осені 2008 року основним критерієм для покупця був суб'єктивний вибір («подобається - не подобається») у своєму ціновому діапазоні. Тому що в головах споживачів міцно засіла думка про те, що нерухомість завжди росте в ціні, то покупки відбувалися порівняно легко. Одною покупкою вирішувалися відразу дві проблеми: придбання заміського житла/дачі й вкладення грошей. Від перегляду до ухвалення рішення проходило від декількох годин до декількох днів.

Як тільки гримнула криза, ринок заміської нерухомості міцно завмерла. Покупець втратив другий плюс від покупки - вкладення грошей. Сьогодні при великій кількості переглядів покупок практично немає - що дивляться довідуються про ціну й або намагаються збити ціну вдвічі, або чекають такої привабливої пропозиції від продавця. Часто навіть при дисконті в 30-40% покупець іде шукати знижку ще більше.


Національне агентство малоповерхового й коттеджного будівництва («НАМИКС»)
Олена Миколаєва, президент:
У сегментах элит- і бізнес-класу відбулося коректування попиту, більшість таких проектів заморожені. Сьогодні лідирує сегмент оснащених необхідною інфраструктурою комерційних селищ економа-класу. Саме сегмент малоповерхового будівництва буде зараз підтримуватися державою. Звичайно, розвиток економ-класу не заперечує розвитку элит- і бізнес-класу - ці сегменти будуть завжди затребувані, але вже будуть займати меншу частку ринку заміського малоповерхового житла, чим у докризисное час. Точно так само обстоят справи й за рубежем, причому давно.


Фінансово-будівельна корпорація «Лідер»
Григорій Алтухов, радник президента:
З рівноцінних котеджів найчастіше вибирається той, де земельна ділянка менше. Погано продаються селища на початковій стадії будівництва (зі строком здачі 2010 рік або пізніше). Але з'явився стійкий інтерес до ділянок без підряду, у тому числі, і в « бізнес-класі» (що раніше було рідкістю) і на розкручених напрямках - одночасно в багатьох селищах з'явилися подібні пропозиції. Відбулася також невелика переорієнтація покупця: з дорогого бізнесу - до дешевого, з дешевого бізнесу - в економ. Скоротилося число реальних покупців, хоча кількість «приценивающихся» і «интересующихся» залишилося незмінним. скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!